جان بابایی مطرح كرد؛

علت ابتلای افراد جوان و میانسال به كرونا

علت ابتلای افراد جوان و میانسال به كرونا معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به ابتلای افراد جوان و میانسال به كرونا، اظهار داشت: این واقعیت نشان دهنده چرخش ویروس در جامعه است.



به گزارش روان ما به نقل از مهر، قاسم جان بابایی، با اشاره به نیاز بیماران مبتلا به کرونا در استان سیستان و بلوچستان به دستگاه های کمک تنفسی، تصریح کرد: مهم ترین نیاز تجهیزاتی بیماران تنفسی، دستگاه های کمک تنفسی است که خوشبختانه هم در استان به میزان کافی وجود دارد و هم در سطح کشور امکان ساخت و تهیه آن فراهم گشته است.
وی با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی از بیماران بستری در سیستان و بلوچستان را افراد جوان و میانسال می سازند، اضافه کرد: این واقعیت نشان دهنده چرخش ویروس در جامعه است و لزوم توجه بیشتر به رعایت فاصله گذاری فیزیکی را نشان داده است.
جان بابایی اظهار داشت: در چند سال گذشته تخت های بستری در استان سیستان و بلوچستان توسعه قابل قبولی داشته و با تکمیل تخت های بستری اختصاصی کرونا از ظرفیت دیگر بخش ها برای عرضه خدمات به بیماران استفاده خواهد شد.
معاون درمان وزارت بهداشت، اضافه کرد: با تمام این تمهیدات و پیشبینی ها، جلوگیری از بروز موارد جدید با رعایت بهداشت فردی، فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و استفاده از ماسک مهم ترین اولویت ماست، چون به هر حال درصدی از مبتلایان با وجود دریافت کامل ترین و بهترین خدمات درمانی هم امکان دارد جان خویش را از دست بدهند.

1399/04/06
11:46:47
5.0 / 5
65
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی