با هوشیاری دریابانان خوزستان؛

داروهای قاچاق به مقصد نرسید

داروهای قاچاق به مقصد نرسید روان ما: فرمانده مرزبانی خوزستان از كشف محموله میلیاردی داروی قاچاق در آبادان آگاهی داد.سردار عبدالله نظرپور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: روز گذشته مأموران پایگاه دریابانی آبادان در نتیجه ساعت ها كار اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان در خصوص انتقال محموله داروهای قاچاق از نوار مرزی در منطقه "نقشه نصار" آگاه و با عنایت به حساسیت سوژه مراتب در دستور كار آنها قرار گرفت.
وی اضافه كرد: اكیپ های عملیاتی دریابانی آبادان تحركات منطقه را زیر نظر گرفته و سپس گذشت ساعاتی مشاهده شد كه تعدادی افردا ناشناس با پوشش محلی در تاریكی شب و میان نیزارها در نقطه صفر مرزی در حال حمل كیسه های حاوی دارو هستند و مأموران بلافاصله وارد عمل شدند.
فرمانده مرزبانی خوزستان اشاره كرد: قاچاقچیان كه خودرا در تنگنای مأموران دیدند با استفاده از تاریكی شب و پوشش گیاهی از محل متواری شدند ولی در پاكسازی از منطقه هشت كیسه حاوی ۴۳۲ هزار و ۹۸۰ حب انواع قرص همچون دگزامتازون، نیتروفورانتوئین، ویتامین بی، ال دی، دی سیكلومین، پوكاسیم و همین طور دو هزار و ۴۷۵ عدد آمپول انسولین قاچاق كشف شد.
سردار نظرپور با اشاره به كوشش برای شناسایی و دستگیری عاملان این اقدام بیان كرد: كارشناسان ارزش اقلام داروی كشف شده را بیشتر از دو میلیارد ریال برآورد كردند كه سپس تكمیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع ذیصلاح شد.
وی درانتها عنوان كرد: ورود اقلام دارویی غیرمجاز به بازار داخلی كشور و عرضه ناآگاهانه در بین بیماران، لطمه ها و خطرات جبران ناپذیری را به دنبال دارد و در همین راستا مرزبانان خوزستان از ورود هرگونه اقلام دارویی از مبادی غیرمجاز و به صورت غیرقانونی با قاطعیت جلوگیری می كنند.

1397/10/02
15:45:00
5.0 / 5
4767
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی