مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان:

۲ هزار جلسه دیالیز در بیمارستان شفاء سمنان انجام شد

۲ هزار جلسه دیالیز در بیمارستان شفاء سمنان انجام شد روان ما: مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان بابیان اینكه طی سال قبل دو هزار و 411 جلسه دیالیز در بیمارستان شفاء سمنان انجام شد، اظهار داشت: چهار تخت در بخش دیالیز بیمارستان شفاء وجود دارد.به گزارش روان ما به نقل از مهر، سید مجتبی اكرم قبل از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی تامین اجتماعی سمنان ضمن بیان اینكه طی سال قبل دو هزار و ۴۱۱ جلسه دیالیز در بیمارستان شفاء سمنان انجام شد، گفت: چهار تخت فعال برای ارائه خدمات به بیماران دیالیزی در این بیمارستان وجود دارد.
وی با اشاره به اینكه این خدمات در دو نوبت بامداد و عصر ارائه می شود، اضافه كرد: ۱۰ درصد هزینه خدمات سرپایی در بیمارستان شفا مربوط به انجام دیالیز برای بیماران است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان با تاكید بر اینكه هشت میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بابت انجام دیالیز برای بیمارانی كه به بیمارستان شفاء سمنان مراجعه می كنند هزینه شده است، اشاره كرد: برای هر پرونده دیالیز بطور میانگین سه میلیون و ۶۰۰ هزار ریال هزینه می شود.
اكرم بابیان اینكه تمامی اقدامات در رابطه با پروسه دیالیز با رعایت كامل اصول بهداشتی و ایمنی در سطح مراكز درمانی اجرا می شود، تصریح كرد: باتوجه به شیوع ویروس كرونا بیماران دیالیزی با خیال آسوده می توانند برای دریافت خدمات مراجعه كنند.منبع:

1399/01/28
13:53:33
5.0 / 5
3035
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی