چین برنامه ای برای واكسیناسیون عمومی در مقابل كرونا ندارد

چین برنامه ای برای واكسیناسیون عمومی در مقابل كرونا ندارد به گزارش روان ما یك مقام ارشد بهداشت و درمان در چین اظهار داشت: در این مرحله از شیوع كروناویروس در كشور، واكسیناسیون تمام مردم در مقابل بیماری كووید-19 ضرورتی ندارد و تنها كادر درمان واكسن دریافت خواهند كرد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، بنابر اعلام یک مقام ارشد بهداشت و درمان در چین، همه مردم این کشور نیازی نیست واکسن کروناویروس را دریافت نمایند و مقامات پکن به دنبال آن هستند تا کادر درمان و افراد پرخطر را در اولویت دریافت واکسن قرار دهند که تاکید کننده اعتماد تصمیم گیران به توانایی خود در مهار ویروس می باشد.
«گائو فو» مدیر مرکز کنترل و پیش گیری از بیماری ها در چین اظهار داشت: از زمان شروع موج اول بیماری کووید-۱۹ در شهر ووهان، چین چندین بار توانسته بر تاثیرات و نتایج ناشی از این بیماری غلبه کند.
وی با اشاره به فاکتورهایی از قبیل هزینه و عوارض جانبی واکسن گفت: مساله واکسیناسیون عموم مردم متعادل سازی خطرات و منافع است. هم اکنون نیازی به واکسیناسیون عمومی نیست بااینکه ممکنست در صورت شیوع شدید بیماری این تصمیم تغییر کند.
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، این سیاست در چین متفاوت از تصمیمهای اتخاذ شده در خیلی از دولتهای غربی است که اجرای واکسیناسیون عمومی را در نظر دارند.
منبع:

1399/06/24
23:05:42
5.0 / 5
1955
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی