پیش بینی WHO از افزایش آمار روزانه فوتی های كووید 19 در اروپا

پیش بینی WHO از افزایش آمار روزانه فوتی های كووید 19 در اروپا روان ما: سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داد كه اروپا باید برای افزایش آمار مرگ و میر ناشی از بیماری كووید-19 طی دو ماه آینده آماده باشد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، سازمان جهانی بهداشت هشدار داد که احتمال افزایش آمار روزانه فوتی های کروناویروس در ماه های اکتبر و نوامبر بالاست و کشورهای اروپایی باید برای مقابله با این شرایط آماده باشند.
«هانس کلوگ» مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی در اروپا اظهار داشت: شرایط در حال سخت تر شدن است. در ماه اکتبر و نوامبر شاهد افزایش موارد فوتی خواهیم بود.
خیلی از کشورهای اروپایی اخیرا و به دنبال هفته ها افزایش موارد جدید مبتلاشدن اقدامات شدیدتری را برای کنترل شیوع کروناویروس جدید اتخاذ نموده اند هرچند که تعداد فوتیها در طول این مدت ثابت بوده است.
فرانسه روز شنبه و برای نخستین بار از زمان آغاز شیوع کروناویروس ثبت بیش از 10 هزار مورد جدید مبتلاشدن طی یک روز را گزارش کرد. مقامات اتریش نیز از ورود موج دوم این بیماری به کشور آگاهی داده و قوانین مربوط به استفاده از ماسک را تشدید کرده اند. در انگلیس نیز مقامات این کشور روز گذشته قوانین شدیدتری را اعمال کردند که برمبنای آن تجمع بیش از شش نفر ممنوع می باشد.
مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی در اروپا در اظهاراتی گفته است که تمایل دارد تا حامل پیامی مثبت از اختتام همه گیری این بیماری در آینده نزدیک باشد اما تاکید کرده که واکسن کرونا ممکنست راهکاری جادویی برای مقابله با این بیماری نباشد هر چند که بسیاری به کشف و اثربخشی آن امید دارند.
وی اظهار داشت: ما حتی نمی دانیم واکسن تولید شده را می توان برای تمامی گروه های سنی مورد استفاده قرار داد. حالا به نشانه هایی دست پیدا کردیم که ممکنست این واکسن برای گروهی مفید باشد و برای گروهی دیگر مفید نباشد.
به گزارش یورونیوز، مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی در اروپا اشاره کرد: اختتام همه گیری بیماری کووید-19 زمانی خواهد بود که جامعه فراگیرد که چگونه با این همه گیری زندگی کند.
منبع:

1399/06/25
12:48:26
5.0 / 5
1661
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی