رییس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریكا:

اعمال قرنطینه سراسری مستلزم بدترین وضعیت شیوع كووید-۱۹ است

اعمال قرنطینه سراسری مستلزم بدترین وضعیت شیوع كووید-۱۹ است به گزارش روان ما رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریكا اظهار داشت: اعمال قرنطینه سراسری در كشور مستلزم آن است كه بحران كووید-۱۹ به شدیدترین وضعیت برسد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، دکتر "آنتونی فائوچی" رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در آمریکا در اظهاراتی اظهار داشت که لازم است وضعیت شیوع کووید-۱۹ در این کشور بسیار بحرانی باشد تا قرنطینه سراسری اعمال شود.
به رغم افزایش موارد مبتلا شدن و فوت ناشی از بیماری کووید-۱۹ در ایالات متحده، رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی این کشور می گوید که اوضاع بحران کووید-۱۹ باید "واقعا بسیار بد" باشد تا از قرنطینه سراسری حمایت کند.
به صورت متوسط روزانه بیشتر از ۵۵ هزار مورد جدید مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ در ایالات متحده شناسایی می شود و به قول کارشناسان، این کشور در بحبوحه افزایش وحشتناک موارد مبتلا شدن در فصل پاییز قرار دارد.
تابحال بیشتر از ۸.۳ مورد مبتلا شدن به بیماری کووید-۱۹ در ایالات متحده شناسایی شده و بیشتر از ۲۲۴ هزار نفر از آنان هم جان خویش را از دست داده اند.
دکتر آنتونی فائوچی اضافه کرد: با تمام اقدامات قبلی و فعلی صورت گرفته به منظور مهار شیوع کروناویروس، کشور از اعمال این محدودیت ها خسته شده است.
به گزارش شبکه خبری سی ان ان، وی تصریح کرد: ما به دنبال آن هستیم تا بکارگیریِ اقدامات بهداشت عمومی در تقابل با بازگشایی فعالیتهای اقتصادی نباشد بلکه ورودی ایمن برای از سرگیری فعالیتهای اقتصادی صورت گیرد.
منبع:

1399/07/28
15:56:48
5.0 / 5
994
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی