در نامه تقوی به قالیباف مطرح شد

دو هفته تهران را تعطیل كنید

دو هفته تهران را تعطیل كنید به گزارش روان ما رئیس مجمع نمایندگان تهران در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواهان تعطیلی سراسری استان تهران به مدت دو هفته شد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، متن نامه سیدرضا تقوی رئیس مجمع نمایندگان استان تهران به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:
«احتراما همان گونه که مستحضر هستید به موازات تلاشهای مسؤلان محترم اجرایی و هم مجاهدت های بی دریغ مدافعلان سلامت خواسته پزشکان، پرستاران و کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا و همینطور شواهد و یافته های اپیدومیولوژیک قطع چرخه انتقال و سرایت ویروس در آحاد مردم امری حیاتی و ضروریست.
بر همین مبنا مجمع نمایندگان استان تهران که چند جلسه تخصصی و کارشناسی با حضور روسای دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران و هم استاندار، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر تهران و مدیران و فرماندهان امنیتی و انتظامی برگزار کرده است پیشنهاد تعطیلی سراسری استان تهران به مدت دو هفته در بخش های دولتی، خصوصی و اجتماعی را عرضه می کند.
اتخاذ تصمیمی قاطع و فوری در اینباره می تواند فرصت اجرای دقیق و بموقع مصوبات ستاد ملی کرونا توسط ستاد استانی و مجموعه شبکه سلامت استان تهران را بیشتر از پیش فراهم سازد. همینطور این امر مهم موجبات همکاری و همدلی میان بخشی فی درخلال بخش دولتی و خصوصی، گروه های جهادی، نیروهای مردمی، بسیج، دستگاههای کشوری و قوای لشکری را فراهم خواهد آورد. بنابراین مجمع نمایندگان استان تهران از جنابعالی انتظار دارد از ریاست قوه مقننه مبحث تعطیلی سراسری در استان تهران به مدت دو هفته را به فوریت و تا وصول نتیجه پیگیری فرمایید.»
این نامه به دفتر مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران و روسای دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران، رئیس شورای شهر و شهردار تهران، فرمانده نیروی انتظامی و رئیس و برخی از اعضای کمیسیون بهداشتی رونوشت شده است.
منبع:

1399/08/12
14:42:50
5.0 / 5
1545
تگهای خبر: امنیت , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی