هفته آتی كمك كارانه كادر درمان پرداخت می شود

هفته آتی كمك كارانه كادر درمان پرداخت می شود به گزارش روان ما معاون درمان وزارت بهداشت نحوه خدمات رسانی به بیماران كرونائی را در خراسان شمالی خیلی خوب و قابل تقدیر توصیف كرد و اظهار داشت: هفته آتی كمك كارانه كادر درمان پرداخت می شود.به گزارش روان ما به نقل از ایسنا دکتر قاسم جان بابایی شب گذشته در بازدید از بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد با بیان این خبر اظهار داشت: خراسان شمالی جزو استانهایی است که خدمات را خوب ارائه می کنند، تیم پزشکی و کادر پرستاری بسیار مسلط و با انگیزه هستند و در طول زمان هم مهارت شان بالا رفته و جزو استان های خیلی خوب و قابل تقدیر است.

وی هدف از سفر به خراسان شمالی را ارزیابی از نحوه خدمت رسانی به مردم مبتلا به کرونا عنوان نمود و اظهار داشت: از دیگر اهداف این سفر دلجویی از همکارانی است که چندین ماه شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

جان بابایی اشاره کرد: باتوجه به حجم بالای بیماران که متاسفانه هنوز روند ثابتی رو پیدا نکرده و همچنان رو به افزایش است، همکاران بخش درمان، تلاش شبانه روزی سنگینی را در بخش ها می کنند.

معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به کارهای انجام شده در بجنورد اظهار داشت: تیم های تنفسی خوبی شکل گرفتند و به طور دائم روند تنفسی بیماران در حال ارزیابی است و در مواردی که نیاز باشد بیمار از دستگاه های کمک تنفسی استفاده نماید اقدامات مناسبی انجام می گیرد.

وی اضافه کرد: بیمارستان تمام توان و ظرفیت خودش را برای کمک به بیماران مبتلا به کرونا آماده کرده است و کادر پزشکی ماه هاست که بصورت ثابت در خدمت مردم هستند و این زمان طولانی و کار سنگین توان سیستم بهداشت و درمان را گرفته و گرفتار فرسایش شده است.

جان بابایی اشاره کرد: کادر درمانی بیش از ظرفیت در بخش ها در حال کار هستند بستر خیلی خوبی فراهم گشته است به شرطی که حجم بیماران افزایش نیابد اگر افزایش یابد این سیستم پاسخگو نخواهد بود، از مردم خواهش می نماییم مراعات کنند تا میزان شیوع بیماری به حداقل برسد.

وی در ادامه اظهارکرد: باتوجه به افزایش کرونا و کاهش مراجعان، درآمدهای بیمارستانها کاهش یافته این در حالیست که کادر درمانی به خصوص کادر درگیر با کرونا شرایط بسیار سختی را دارند سپری می کنند دریافتی ها کاهش یافته است و بیمارستان ها شرایط سختی دارند.

به گزارش وبدا، جان بابایی با اعلان اینکه هفته آتی کمک کارانه کادر درمانی پرداخت خواهد شد، ابراز امیدواری کرد که با تخصیص منابع از محل یک میلیارد یورویی صندوق ذخیره ارزی، به زودی این منابع در کشور توزیع شود.

منبع:

1399/08/22
20:14:26
5.0 / 5
1228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی