درخشان:

پدیده كرونا درحال تبدیل شدن به یك تراژدی در سیستان و بلوچستان است

پدیده كرونا درحال تبدیل شدن به یك تراژدی در سیستان و بلوچستان است به گزارش روان ما نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس تصریح کرد: پدیده کرونا درحال تبدیل شدن یه یک تراژدی در استان است که حمایت و توجه ویژه وزارت بهداشت را می طلبد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، عبدالناصر درخشان در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز اظهار داشت: متاسفانه گاها در بررسی بعضی از طرحها و لوایح در مجلس به جای مطرح شدن مسائل تخصصی و کارشناسی بعضی از نمایندگان وارد فاز احساسی می شوند که این امر با مجلس انقلابی، خردمند و تحول گرا در تضاد است.
ایشان در ادامه اظهار داشت: متاسفانه پدیده شوم کرونا به صورت هولناکی استان سیستان و بلوچستان را درنوردیده و تبدیل به یک تراژدی هولناک شده دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بدون حمایتهای وزارت بهداشت توان مقابله با این پدیده را ندارد. آیا دردناک نیست که هموطنان ما به خاطر کمبود اکسیژن تلف شوند آیا استانی که از راه مرزها در معرض خطر است نباید در اولویت واکسیناسیون باشد.
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس در تذکری به وزیر راه و سهرسازی بیان نمود: متاسفانه وضعیت راه های استان خانواده های زیادی را داغدار کرده است اگر راه ها در استان توسعه یابد خیلی از مشکلات مردم رفع می شود. آیا می دانید که دانش آموزان دختر در سیستان برای رفتن به مدرسه باید یک ساعت در پشت وانت و در راه ناامنی به مدرسه بروند.
درخشان در تذکری به وزیر ارتباطات بیان نمود: اکثرا قولهای شما در مسافرت به استان عملی نشده است و مشکل زیرساخت های ارتباطی همچنان پابرجا است.
وی خطاب به وزیر نیرو تصریح کرد: قطعی برق امان مردم را در استان بریده است.
منبع:

1400/04/08
18:07:56
5.0 / 5
7201
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی