لاریجانی: خیرین سلامت طرح های نیمه تمام بیمارستانی را تكمیل كنند

لاریجانی: خیرین سلامت طرح های نیمه تمام بیمارستانی را تكمیل كنند روان ما: رئیس مجلس با اشاره به اینكه وزارت بهداشت تعداد زیادی بیمارستان های نیمه كاره دارد، از خیرین سلامت خواست به جای آغاز طرح های جدید، تكمیل طرح های نیمه كاره را بر عهده بگیرند.


به گزارش روان ما به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر سه شنبه با مجمع خیرین سلامت دیدار و گفت و گو كرد.

لاریجانی خیرین را افرادی خدوم، مخلص و متواضع دانست و به بیان چند پیشنهاد برای كار خیرین حوزه سلامت پرداخت و اضافه كرد: هم اكنون وزارت بهداشت تعداد زیادی طرح های بهداشتی و بیمارستان های نیمه كاره دارد كه بعد از اندكی سرمایه گذاری كار رها شده و اكنون شما می توانید آنها را تكمیل كنید.

لاریجانی با بیان این كه خیرین می توانند در استان های مختلف طرح ها را بررسی نموده و بعضی از آنها را برای تكمیل انتخاب كنند، تصریح كرد: به جای این كه طرح جدیدی را آغاز كنید كه كار آن سخت تر است طرح های نیمه كاره را تمام كنید.

وی با بیان این كه در خارج از كشور هم ایرانی ها متمول داریم كه برای حضور در كار خیر آمادگی دارند، تصریح كرد: جلسه ای با آن ها در داخل یا خارج از كشور بگذارید و طرح های نیمه تمام را به آنها نشان دهید و برای كار از آنها دعوت كنید بنابراین علاوه بر این كه خدمت است، همگرایی هم به وجود می آید و كار كم ارزشی نیست.
لاریجانی با بیان این كه در سفرهای داخلی می توانید حضور داشته باشید تا از نزدیك طرح های نیمه كاره را ببینید، تصریح كرد: البته پیش از این خیرین سلامت در خیلی از روستاها طرح های نیمه تمام بهداشتی و بیمارستانی را تكمیل كرده اند اما با حضور در سفرها و آشنایی با نقاط نیازمند می توان از ظرفیت خیرین برای تكمیل طرح ها بهره برد.
رییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: بحث معافیت واردات تجهیزات پزشكی از پرداخت گمرك و معافیت از عوارض شهرداری در جریان ساخت و ساز را هم در مجلس پیگیری می نماییم.
در ابتدای این جلسه حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان و محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه و رئیس فراكسیون حمایت از خیرین هم به عرضه گزارشی از عملكرد خیرین سلامت پرداختند.

1396/10/07
20:42:12
5.0 / 5
5272
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی