نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس:

هویزه با ۴۵ هزار نفر جمعیت بیمارستان ندارد

هویزه با ۴۵ هزار نفر جمعیت بیمارستان ندارد روان ما: اهواز ـ نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شهرستان هویزه با ۴۵ هزار نفر جمعیت یك بیمارستان هم ندارد كه وضع درمانی این شهرستان باید ارتقا یابد.به گزارش روان ما به نقل از مهر، قاسم ساعدی ظهر امروز یكشنبه در مراسم افتتاح بیمارستان نفت دشت آزادگان با حضور وزیر بهداشت و درمان اظهار نمود: وزیر بهداشت در زمان هشت سال دفاع مقدس هم در این منطقه حضور داشت و هم اكنون هم در سومین سفر به دشت آزدگان، باز هم برای دفاع از سوسنگرد و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور پیدا كرد تا در كنار مردم شهید پرور این شهرستان یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس خود و همرزمان را زنده كند.
وی، ضمن تقدیر از وزارت نفت برای پشتیبانی از اجرای پروژه ها بخصوص انجام آمایش سرزمین افزود: از وزیر نفت برای توجه به تكمیل این سازه متروكه كه مورد بی مهری دولت های مختلف قرار گرفته و هیچ سهمی از اعتبارات ملی و استانی به آن تخصیص داده نشده بود، تقدیر و تشكر می كنم.
ساعدی خطاب به وزیر بهداشت و درمان با اشاره به اینكه مردم دشت آزدگان سال های زیادی منتظر افتتاح این بیمارستان بودند، اظهار داشت: احداث این بیمارستان كه با مرگ و زندگی مردم مرتبط می باشد مورد نیاز مردم بود.
نماینده مردم دشت آزدگان در مجلس شورای اسلامی با تاكید بر اینكه مردم نباید احساس محرومیت كنند، ادامه داد: امیدواریم كه بخش های محروم منطقه در حوزه درمان این شهرستان همچنان مورد توجه ویژه قرار گیرد.
ساعدی بیان كرد: برای ارتقای سطح مناطق محروم، دشت آزادگان را بعنوان منطقه ویژه ببینند و امیدوارم كه با حفظ و نگهداشت هر دو بیمارستان، مردم این شهرستان را شاد كنید.
وی با اشاره به جمعیت ۲۰۰ هزار نفری شهرستان دشت آزادگان اظهار داشت: نیاز است هویزه با ۴۵ هزار نفر جمعیت از لحاظ درمانی ارتقا پیدا كند تا این مردم احساس خوبی داشته باشند؛ هویزه هم اكنون تنها یك درمانگاه دارد و باید ارتقا پیدا كند.
ایرج نظری رئیس دانشگاه علوم پزشكی اهواز هم در این مراسم اظهار نمود: وزیر بهداشت پیش از این وعده داد این بیمارستان هرچه سریعتر به افتتاح برسد و خوشبختانه امروز در سومین سفر وی به دشت آزادگان، در جمع مردم برای مراسم افتتاح مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی اضافه كرد: افتتاح و بهره برداری این بیمارستان را به مردم دشت آزادگان تبریك می گویم و امیدوارم بهره مندی مفید و مؤثری از آن داشته باشند.

1397/02/09
23:33:32
5.0 / 5
4572
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی