وزیر بهداشت:

تخلف در دشت آزادگان را نه تائید و نه تكذیب می كنم

تخلف در دشت آزادگان را نه تائید و نه تكذیب می كنم روان ما: اهواز - وزیر بهداشت اظهار داشت: اینكه در دشت آزادگان تخلف می گردد یا پارتی بازی می كنند را نه تأیید و نه تكذیب می كنم، چون اطلاعی نداریم.به گزارش روان ما به نقل از مهر، سیدحسن قاضی زاده هاشمی ظهر امروز در مراسم افتتاح بیمارستان شهدای صنعت نفت دشت آزدگان با تقدیر از میهمان نوازی مردم دشت آزادگان اظهار نمود: شاید خیلی از این مردم آن موقع كه ما در سوسنگرد، بستان و چذابه بودیم هنوز به دنیا نیامده بودند.
وی اضافه كرد: هیچ وقت فكر نمی كردم این افتخار نصیبم شود تا باز هم برای چندمین بار به سوسنگرد سفر كرده و این بیمارستان را افتتاح كنم.
وزیر بهداشت و درمان بیان كرد: شرمنده مردم و جوانان بیكار این منطقه هستم.
وی ادامه داد: بیشتر حاضران در مراسم، جوانان جویای كار هستند؛ برای حل این مشكل باید تدبیر كرد چون مردم تصور می كنند هر وزیری با حضور در استان ها اختیارات بی حد و حصری دارد در حالیكه استخدام با سازمان استخدامی كشور و معاونت رئیس جمهوری است و بعد از آن هم باید اعتبار را از سازمان برنامه و بودجه بگیرند كه در نهایت مجلس باید آن را تصویب كند.
قاضی زاده هاشمی بیان كرد: اینكه اینجا تخلفی می گردد یا پارتی بازی می كنند، نه تأیید و نه تكذیب آن را نمی پذیرم چون اطلاعی نداریم. كار ما در وزارت بهداشت خدماتی مثل ساخت خانه و مراكز بهداشت، مراكز جامع سلامت، تهیه تجهیزات پزشكی، بستری و درمان مردم و همینطور آموزش افراد متخصص در حوزه پزشكی است.
وزیر بهداشت با اشاره به سومین سفر خود به این شهرستان اظهار داشت: از این بیمارستان بازدید كردم، تنها در و دیوار یا تجهیزات مهم نیست بلكه مهم افراد متخصص حوزه پزشكی است، امروز فرصت بررسی به اندازه كافی نداشتیم ولی حتما هفته آینده هیئتی را برای برای بررسی كاستی های احتمالی اعزام می كنم.
قاضی زاده هاشمی بیان كرد: این هیئت از نزدیك كاستی ها و مشكلات را بررسی و در مورد احداث درمانگاه در هویزه یا نگهداشت بیمارستان شهید چمران تصمیم گیری می كند.
وی اظهار داشت: نامه های مردم را حتما مطالعه می كنم ولی تصور نكنید كه وزیر بهداشت همه كاره است و یا نماینده زورش از من بیشتر است، همه مشكلات با یك وزیر یا وكیل قابل حل نیست.
وزیر بهداشت اضافه كرد: خیلی از كارهایی كه باید برای مردم صورت گیرد با مدیریت استانی است و بودجه خوبی امسال برای اشتغال گذاشته شده و امیدوارم در كنار كارهایی كه برای خوزستان می شود، بشود از نفت در دشت آزادگان و غرب رود كارون در مسیر اشتغالزایی و كمك به مردم بهره مند شد تا مهمانی كه پس از سال ها برای افتتاح بیمارستان آمده، دیگر این شرایط وجود نداشته باشد.

1397/02/10
14:57:33
5.0 / 5
4587
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی