رئیس انجمن رادیولوژی ایران

تعرفه های رادیولوژی واقعی نیستند

تعرفه های رادیولوژی واقعی نیستند رئیس انجمن رادیولوژی ایران اظهار داشت: تعرفه های رادیولوژی واقعی نبوده و مسئولان این مسئله را می دانند.به گزارش روان ما به نقل از مهر، دكتر جلال جلال شكوهی در حاشیه همایش روز جهانی رادیولوژی، اضافه كرد: انجمن رادیولوژی در سیستم دانشگاهی همیشه به دنبال آموزش بوده است بنابراین وزارت بهداشت از فعالیت صنفی انجمن دفاع چندانی نمی نماید.
وی با اشاره به اینكه وزارت بهداشت، كشورمان را با كشورهای توسعه یافته نظیر استرالیا و انگلیس مقایسه می كند، زیرا ساكنین این كشورها هر سه ماه یك بار به رادیولوژی رجوع می كنند، اظهار داشت: جالب است بدانید ما در صنایع موشكی و دفاعی خویش را رقیب آلمان و آمریكا می دانیم و تلاش كرده ایم امكانات مان را به روز رسانی كنیم اما در بحث رادیولوژی كمك و حمایت كافی صورت نمی گیرد.
رئیس انجمن رادیولوژی ایران اظهار نمود: كشور تركیه از نظر تجهیزات و وسایل رادیولوژی در سطح بالاتری از ایران قرار دارد ولی كشور ما متخصصان بسیار خوبی دارد.
جلال شكوهی در مورد روز جهانی رادیولوژی اظهار نمود: به علت سالروز كشف اشعه ایكس همه ساله در ایران و سایر كشورهای دنیا جشنی برگزار می گردد و امروز هم این جشن در ایران برگزار شده است.
وی درباره تعرفه های رادیولوژی اظهار نمود: متاسفانه تعرفه های رادیولوژی واقعی نبوده و مسئولان این مسئله را می دانند. اما به علت كمبود منابع مالی تعرفه های گروه های مختلف از جمله رادیولوژیست ها كاهش یافته است.
رئیس انجمن رادیولوژی ایران در مورد تاسیس دو مركز رادیولوژی اظهار داشت: ما برای راه اندازی دو مركز رادیولوژی پنج میلیارد تومان وام درخواست كرده ایم كه از این میزان فقط با یك و نیم میلیارد آن موافقت شد در حالی كه تنها قیمت زمین این مركز حدود ۱۵ میلیارد تومان است.

1396/08/12
22:58:27
5.0 / 5
5027
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی