با وجود اعتراض كارمندان؛

مایكروسافت به همكاری با ارتش آمریكا ادامه می دهد

مایكروسافت به همكاری با ارتش آمریكا ادامه می دهد روان ما: مایكروسافت با انتشار اطلاعیه ای اعلام نمود همچنان به ابداع هوش مصنوعی برای ارتش آمریكا ادامه خواهد داد. این درحالی است كه برخی كارمندان این شركت به رویه مذكور اعتراض داشته اند.به گزارش روان ما به نقل از انگجت، مایكروسافت تصمیم دارد همچنان فناوری های مورد نیاز ارتش آمریكا را بسازد. این درحالی است كه نگرانی های زیادی در این خصوص بین كارمندان این شركت وجود دارد. آنها نگران آن هستند كه پیشرفت در حوزه هوش مصنوعی به تولید اسلحه های خودكار منجر شود.
برد اسمیت، رئیس مایكروسافت روز گذشته در یك پست وبلاگی اعلام نمود این شركت همچنان به توسعه فناوری برای ارتش ادامه می دهد. طبق این پست، ساتیا نادلا مدیر ارشد اجرایی این شركت درجلسه ای نگرانی های كارمندان را برطرف كرد و الان همه كاركنان متقاعد شده اند.
در بخشی از بیانیه آمده است: ما معتقدیم آمریكا باید دفاع قدرتمندی داشته باشد. ما می خواهیم افرادی كه از كشور حفاظت می كنند به بهترین فناوری ها دسترسی داشته باشند، همچون فناوری های مایكروسافت. در درجه دوم ما مشكلات اخلاقی و سیاست های جدیدی كه همراه به كار گیری هوش مصنوعی در حوزه تسلیحات به وجود آمده را مد نظر داریم.
ما درك می نماییم كه برخی از كارمندانمان نظرات مختلفی دارند. ما انتظار نداریم تمام كارمندان مایكروسافت از تمام مواضع شركت پشتیبانی كنند.

1397/08/05
14:35:55
5.0 / 5
4968
تگهای خبر: تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی