قاضی زاده هاشمی در جمع خبرنگاران:

حضور روانشناسان در كرمانشاه

حضور روانشناسان در كرمانشاه به گزارش روان ما وزیر بهداشت با اشاره به زلزله كرمانشاه اظهار داشت: یكی از مهم ترین مسائل برای ما، مدیریت مسائل روحی و روانی زلزله زدگان خواهد بود. حدود ۴۰ تیم روانشناس روانه منطقه شده اند.به گزارش روان ما به نقل از مهر، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت امروز چهارشنبه در حاشیه نشست هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به زلزله كرمانشاه اظهار نمود: معمولا در ایام ابتدایی، احساسات عمومی غلیان دارد اما بعد از آن مردم تنها گذاشته می شوند كه امیدواریم این اتفاق در حوزه بهداشت و درمان نیفتد.
وی اضافه كرد: به طور دائم یكی از معاونین من در منطقه حضور دارد و دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه هم بسیار عالی درخشید و رئیس جمهور و مقامات محلی از خدمات آن ها راضی بودند.
وزیر بهداشت درباره فعالیت انجمن های مردمی در زمینه تامین مایحتاج دارویی زلزله زدگان خاطرنشان كرد: انجمن های سرطانی و كلیوی و... فعال شده اند و خدمات با استفاده از همین ها دارد عرضه می گردد.
قاضی زاده هاشمی درباره مدیریت مسائل روحی و روانی زلزله زدگان اظهار داشت: یكی از مهم ترین مسائل برای ما طی یكی دو هفته آینده، مدیریت مسائل روحی و روانی زلزله زدگان خواهد بود. حدود ۴۰ تیم روانشناس و روانپزشك به صورت داوطلبانه روانه منطقه شده اند.

 

1396/08/24
23:53:59
5.0 / 5
4877
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی