داروخانه مركزی هلال احمر ۲۹ اسفند تعطیل می باشد

داروخانه مركزی هلال احمر ۲۹ اسفند تعطیل می باشد روان ما: سازمان تداركات پزشكی اعلام نمود با عنایت به لزوم انبارگردانی، داروخانه مركزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی روز ۲۹ اسفند تعطیل می باشد.


به گزارش روان ما به نقل از مهر، داروخانه مركزی هلال احمر در روز ۲۹ اسفند ۹۷ به علت انبارگردانی تعطیل و در روزهای تعطیل رسمی نوروز ۹۸ از ساعت ۸ تا ۱۳ و در ایام غیر تعطیل از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۶: ۳۰ فعالیت می كند. داروخانه مركزی شماره ۲ تهرانپارس در تعطیلات رسمی ایام نوروز بسته است اما در ایام غیر تعطیل از ساعت ۷: ۳۰ تا ۱۳ فعال خواهد بود. همینطور داروخانه كیش هم در روزهای تعطیل بسته است و در روزها غیر تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۳: ۳۰ و ۱۷ تا ۲۲ باز خواهد بود. همینطور روابط عمومی سازمان تداركات پزشكی اعلام نمود تأیید نسخه های بیمه سلامت و تأمین اجتماعی در ایام غیر تعطیل نوروز از ساعت ۸ تا ۱۳ صورت خواهد گرفت. برپایه این اعلام، همینطور تأیید نسخه های بیمه ارتش در ساعت كاری نوروز داروخانه مركزی فعال است. داروخانه های هلال احمر داروهای مورد نیاز گروه های بیماران خاص، شیمی درمانی، ام اس، عمومی، پیوندی، دیالیزی، متابولیك و سفارشی (همه گروه ها) را تأمین و در میان آنان توزیع می نماید.
این داروخانه ها به علت خصوصیت هایی همچون وجود نیروهای مجرب و متعهد، كنترل و نظارت دقیق و همینطور تأمین و توزیع به موقع و مطمئن داروهای مورد نیاز بیماران و از طرفی به واسطه توزیع داروهای ویژه با كیفیت مناسب و بعضاً كمیاب و همینطور داروهای پرونده ای از نقش و اهمیت انكارناپذیری در نظام توزیع داور برخوردار می باشند. اغلب داروهایی كه در این داروخانه ها عرضه می شود، تحت پوشش بیمه های جاری كشور هستند. در این داروخانه عرضه داروهای خاص، دایر كردن شعبه ای از بانك در داخل داروخانه، نصب دستگاه خودپرداز، بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، پاسخگویی و تكریم رجوع كنندگان، استقرار نمایندگان سازمان های بیمه گر شامل تأمین اجتماعی، خدمات درمانی، سلامت و نیروهای مسلح در داروخانه با هدف رفع مشكلات احتمالی رجوع كنندگان و هم ایجاد امكانات رفاهی تلاش می شود تا به رغم حجم بالای مراجعین و بیماران، مدت زمان انتظار برای دریافت دارو در حداقل زمان ممكن انجام پذیرد.

1397/12/26
14:38:46
5.0 / 5
4480
تگهای خبر: بیمار , بیمه , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی