ارسال پیامك تبلیغاتی بدون مجوز از تلفن ثابت برخلاف قانون است

ارسال پیامك تبلیغاتی بدون مجوز از تلفن ثابت برخلاف قانون است روان ما: ارسال پیامك های تبلیغاتی بدون مجوز بوسیله تلفن ثابت برخلاف قانون است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، ارسال پیامك های تبلیغاتی بوسیله تلفن ثابت چه به صورت متنی و چه به صورت صدا (voice) در صورت نداشتن مجوز، تخلف محسوب شده و برابر مقررات با آنان برخورد قانونی می شود.

شركت مخابرات ایران اعلام نموده كه با عنایت به ضرورت رعایت مشتری مداری و حفظ حریم شخصی كاربران همواره فعالیت های خودرا با تاكید بر برقراری ارتباطات پایدار به همراه اقدامات حرفه ای برای ارتقای سطح كیفی ارائه خدمات به تمام مشتریان شامل تجاری، خانگی و غیره پایه گذاری كرده و تمامی شهروندان می توانند جهت پیگیری این گونه موارد بوسیله سامانه ارتباط مردمی (۲۰۲۱) اقدام نمایند.

بر طبق این گزارش احترام به حریم خصوصی مشتریان یك مزیت رقابتی برای تمامی برندها است و همین طور با توسعه بیش از پیش فضای وب و سوءاستفاده از اطلاعات حریم خصوصی مشتریان، این مساله اهمیت بیشتری نیز پیداكرده است.

به طوركلی، ارسال اطلاعات بوسیله پیامك های تبلیغاتی و مواردی ازاین دست باید به شكلی باشد كه حریم خصوصی تمام شهروندان مراعات شده و همراه با توافق اولیه و جلب رضایت آنان باشد، چونكه اطلاعات مربوط به صاحبان خطوط تلفن، محرمانه بوده و در صورت شكایت كاربران بوسیله درگاه های ذكر شده در خبر در اسرع وقت بوسیله درگاه های ارتباطی شركت مخابرات ایران، پیگیری و ترتیب اثر داده می شود.
منبع:

1398/03/11
15:53:34
5.0 / 5
4440
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی