رونمایی از بانك سلول های بنیادی خون قاعدگی برای درمان ناباروری

رونمایی از بانك سلول های بنیادی خون قاعدگی برای درمان ناباروری به گزارش روان ما بانك سلول های بنیادی خون قاعدگی برای درمان ناباروری بامداد امروز در مركز درمانی ناباروری ابن سینا رونمایی گردید.به گزارش روان ما به نقل از مهر، بامداد امروز از بانك سلول های بنیادی خون قاعدگی برای درمان ناباروری در مركز درمان ناباروری ابن سینا رونمایی گردید.
در این مراسم محمدرضا صادقی رئیس این مركز تصریح كرد: خیلی از بیماری ها برای درمان احتیاج به سلول های بنیادی دارد و خوشبختانه این امر امروزه با همكاری جهاد دانشگاهی و متخصصین حوزه ناباروری محقق شده است.
وی اضافه كرد: خوشحالیم كه طرح درمان ناباروری با استفاده از سلول های بنیادی خون قاعدگی با موفقیت به پایان رسیده و هدف مان و سازمان جهاد دانشاهی ارتقا سطح سلامت جامعه است.
صادقی تصریح كرد: سلول های بنیادی پتانسیل بالقوه ای در درمان خیلی از بیماری ها دارند و یكی از پتانسیل های آن امروز در زمینه درمان ناباروری رونمایی گردید. تمام تلاش ما برای رفع نیاز جامعه، ارتقا سطح سلامت هموطنان و كمك به حفظ نسل كشور است.
در ادامه این مراسم علی صادقی تبار مدیر مركز درمان ناباروری ابن سینا تصریح كرد: استفاده از سلول های بنیادی برای درمان بیماری ها روشی است كه سال ها در دنیا رایج شده و در كشور ما این روش وجود دارد. اما استفاده از سلول های بنیادی از منبع خون قاعدگی بانوان در زمینه درمان ناباروری اتفاق جدیدی است كه بعد از سال ها تحقیق و مطالعه در ایران بعنوان سومین كشور جهان در این حوزه انجام شده است.
وی تصریح كرد: سلول های بنیادی نوعی سلول تمایز نیافته هستند و خصوصیت آنها قابلیت تبدیل شدن به بافت های مختلف است حال استفاده از این سلول ها برای درمان بیماری ها قدمی بزرگ در زمینه مسائل درمانی كشور است.
صادقی تبار با اشاره به اینكه رسالت اصلی ما پیوند بیماران با متخصصین و محققین درمانی است، تصریح كرد: تمام تلاش پزشكان فعال در این حوزه فراهم كردن امكان دسترسی تمامی هموطنان نیازمند به درمان با این روش است.
وی در انتها ابراز امیدواری كرد: امیدوارم در ماه ها و سال های آتی شاهد موفقیت های بیشتر محققان كشور در عرصه های درمانی باشیم. بانوان كشور می توانند با رفتن به بانك سلول های بنیادی خون قاعدگی برای درمان ناباروری و دیگر بیماری های خود اقدام نمایند.


1398/10/09
21:49:50
5.0 / 5
4249
تگهای خبر: بیمار , بیماری , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی