رئیس دانشگاه علوم پزشكی شاهرود:

آزمایش كرونای ۳۰۶ نفر در شاهرود مثبت اعلام گردید

آزمایش كرونای ۳۰۶ نفر در شاهرود مثبت اعلام گردید به گزارش روان ما رئیس دانشگاه علوم پزشكی شاهرود از مثبت شدن آزمایش كرونای 306 نفر در شهرستان های شاهرود و میامی آگاهی داد و اظهار داشت: خیلی از افرادی كه به سبب كرونا بستری بودند مرخص شده اند.به گزارش روان ما به نقل از مهر، رضا چمن ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی دانشگاه علوم پزشكی درباره آخرین آمار كرونا و وضعیت بستری شدگان در سطح شهرستان های شاهرود و میامی، توضیح داد: تابحال هزار و ۲۰۵ نفر با علایم عفونت های حاد تنفسی و مشكوك به كرونا بازگشت سرپایی به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود داشته و از این بین ۷۰۵ نفر بستری شدند.
وی با اعلان اینكه پاسخ آزمایش ۳۰۶ نفر در شاهرود و میامی نسبت به بیماری كرونا مثبت بوده است، اظهار داشت: بیش از ۵۰ درصد از آزمایش های ارسالی درباره كرونا مثبت شده اند كه نشانگر نمونه گیری مناسب بر طبق استانداردها است.
رئیس دانشگاه علوم پزشكی شاهرود میانگین سن مبتلایان به كرونا در شاهرود و میامی را ۵۹ سال دانست و اشاره كرد: ۵۵ درصد كرونایی های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشكی شاهرود مرد و ما بقی زن هستند.
چمن با اعلان اینكه ۲۳۰ كرونایی یعنی ۷۵ درصد مبتلایان در شاهرود و میامی تا كنون ترخیص شده اند، اظهار داشت: از شروع اسفند ماه تا كنون ۴۳ نفر در شاهرود و میامی فوت كرده اند كه میانگین سنی آنها ۷۴ سال بوده است.


منبع:

1399/01/06
12:48:53
5.0 / 5
3371
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی