پاكمهر مطرح كرد

بیماری های دهان و دندان رتبه دوم بیماری ها

بیماری های دهان و دندان رتبه دوم بیماری ها نایب رییس كمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینكه مجلس آمادگی دارد تا باتدوین قوانین، از گروه های جهادی حمایت كند، اظهار داشت: بیماری های دهان و دندان در رتبه دوم بیماری ها در كشور قرار دارند.به گزارش روان ما به نقل از مهر، سیدمحمد پاکمهر در مراسم «واگذاری یونیت های دندانپزشکی به مناطق کم برخوردار» که امروز برگزار شد، اظهار داشت: جمهوری اسلامی از دو نعمت بزرگ برخوردارست که یکی از آنها، داشتن یک امام انقلابی است که توانسته مدبرانه و خستگی ناپذیر در تلاطم دنیا، کشور را رهبری کند. همین طور دومین نعمت، داشتن مردم انقلابی است چونکه این مردم با تمام تحریم ها و فشارها، پای آرمان ها ایستاده اند.
وی افزود: از کمیته امداد به سبب خدمات شایسته و اثربخش تشکر می کنم چونکه علاوه بر اینکه در برای کمک به اشتغال، خودکفایی و کسب و کار فعالیت می کند، در برای کمک به معیشت افراد نیازمند و محرومیت زدایی نیز اقدام می کند.
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینکه بیماری های دهان و دندان در رتبه دوم بیماری ها در کشور قرار دارد، اظهار داشت: مهم ترین نیاز مناطق کم برخوردار و اقشار کم برخوردار، استفاده از کمک های درمانی است چونکه بیماری های دهان و دندان به سبب مشکلات تغذیه ای یا تغذیه غلط رخ داده است.
به گفته پاکمهر، امروز گروه های جهادی با حمایت کمیته امداد در عرصه درمان اقدامات خوبی انجام داده اند و مظلومیتی که در بیماری های دهان و دندان داریم، با ارسال ۹ یونیت دندانپزشکی و کمک های گروه های جهادی کمتر خواهد شد.
وی اضافه کرد: بیماری های دهان و دندان در کشور کمترین پوشش بیمه ای را دارند و بیمه های مکمل نیز بسیار کم به آن ورود پیدا می کنند بنا بر این فعالیت گروه های جهادی در این عرصه بسیار مثمرثمر خواهد بود.
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: وارثین نظام و انقلاب، گروه های جهادی و مردمی هستند و ما تمام تلاش خودمان را می نماییم تا قوانین را در جهت پشتیبانی از کارهای این گروه در مجلس وضع نماییم.

1399/04/19
16:05:57
5.0 / 5
2757
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی