رضایتمندی ۹۱ درصد داوطلبان كنكور ارشد از رعایت اصول بهداشتی

رضایتمندی ۹۱ درصد داوطلبان كنكور ارشد از رعایت اصول بهداشتی به گزارش روان ما معاون بهداشت وزارت بهداشت اظهار داشت: از ۸۳ هزار داوطلب آزمون كارشناسی ارشد(در روز اول كنكور) كه به پرسش نامه ها پاسخ دادند، ۹۱ درصد عنوان كرده اند كه الزامات و اصول بهداشتی در مراحل آزمون رعایت شده است.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا رییسی اضافه کرد: برمبنای آخرین گزارش های امروز و بررسی های انجام شده، از ۲۲۵ هزار داوطلبی که آزمون کارشناسی ارشد داشته و برای آنها پرسش نامه ارسال شده، ۸۳ هزار نفر به سه سوال پاسخ دادند.
وی ادامه داد: سوال اول این بود که آیا الزامات پروتکل های بهداشتی رعایت شده، دوم این که آیا فاصله گذاری ها رعایت شده و سوم این که آیا عوامل اجرایی ملزم به رعایت پروتکل ها بودند.
رییسی اشاره کرد: پاسخ این ۸۳ هزار نفر به این صورت بود که ۹۱ درصد گفتند که الزامات و اصول بهداشتی در مراحل آزمون رعایت شده، ۸۷.۵ درصد درباره فاصله گذاری جواب دادند که بسیار عالی رعایت شده و ۹۰.۳ درصد درباره این که مجریان اقدامات لازم را برای رعایت پروتکل ها انجام داده اند هم جواب مثبت داده و این بسیار خوشحال کننده است.


سه عامل افزایش شیوع ویروس کرونا در کشور

معاون وزیر بهداشت درباره عوامل شیوع ویروس کرونا در کشور اظهار نمود: سه عامل اصلی در کشور سبب بروز مشکلاتی شده است. اول شرکت در مراسم عروسی و مهمانی ها، دوم عزاداری ها و سوم مسافرت ها است که بیشتر از ۸۴ درصد عوامل انتقال ویروس کرونا به خاطر این سه عامل است.

لطفا مهمانی نروید
وی شب گذشته در گفتگوی ویژه شبکه دو سیما اظهار داشت: روزانه ده ها نفر از هموطنان ما جان خویش را از دست می دهند و پرستاران و پزشکان جان خویش را از دست می دهند. به خاطر لذت بردن از چند ساعت مهمانی این کار را نکنید و به مهمانی نروید.
به گزارش وبدا، معاون بهداشت وزارت بهداشت تصریح کرد: ثابت شده که مسافرت ها در میزان مبتلا شدن و بستری در آی سی یو و مرگ و میر به سبب کرونا موثر است.1399/05/17
13:31:08
5.0 / 5
2458
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی