یك عضو كمیسیون آموزش مجلس:

نباید به خاطر كرونا آموزش دانش آموزان را معطل كرد

نباید به خاطر كرونا آموزش دانش آموزان را معطل كرد به گزارش روان ما یك عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاكید بر اینكه نباید آموزش دانش آموزان را عقب انداخت، اظهار داشت: ما باید بتوانیم با كرونا زندگی نماییم چون هیچ آینده ای از زمان آخر آن متصور نیست بنابراین معطل كردن آموزش كار درستی نیست.


فرهاد بشیری در گفتگو با ایسنا با اشاره به بازگشایی مدارس اظهار داشت: کرونا جزئی از زندگی ما شده است، پس باید با برنامه ریزی و راهکارهایی بتوانیم امورات زندگی در حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و نظایر آنرا اداره نماییم، نه اینکه با غفلت و کوتاهی زمان از دست رود.
وی ادامه داد: آموزش نیاز ضروری جامعه است. در همین راستا از امروز رسما سال تحصیلی جدید شروع شد و دانش آموزان به صورت فیزیکی در کلاس های درس حضور پیدا کردند، بطور قطع باید پروتکل های بهداشتی به صورت سخت گیرانه در مدارس رعایت شود. در اینباره مجلس و ستاد کرونا و وزارت آموزش و پرورش حساس است و نهایت دقت را خواهد نمود.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جمع بندی اظهار نمود: طبق نظر وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان باید در کلاس های درس حضور پیدا کنند. بحث بر سر آن است که نباید آموزش را به خاطر کرونا معطل کرد اما در عین حال رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت دانش آموزان هم مبحث مهمی است که ما در مجلس نسبت به آن حساس هستیم.
منبع:

1399/06/15
14:59:46
5.0 / 5
1975
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , زندگی , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی