اروپا برای جلوگیری از انتقال كووید ۱۹ باید اقدامات بسیاری انجام دهد

اروپا برای جلوگیری از انتقال كووید ۱۹ باید اقدامات بسیاری انجام دهد به گزارش روان ما یك كارشناس سازمان جهانی بهداشت (WHO) اخطار داد: اروپا برای جلوگیری از انتقال بیماری كووید-۱۹ باید اقدامات بسیاری انجام دهد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، دکتر «مایک رایان» از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: موارد مرگ و میر میان سالمندان به زودی در این منطقه افزایش پیدا خواهد نمود.
رئیس بخش فوریتهای سازمان جهانی بهداشت همینطور اضافه کرد: حالا شاهد افزایشِ اندک میزان مرگ و میرها در بین سالمندانِ در اروپا هستیم اما به صورت اجتناب ناپذیری تعداد فوتی ها بیشتر خواهد شد.
همینطور دکتر «ماریا وان کرخوف» از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت در اظهاراتی اظهار داشت: هنوز فصل شیوع آنفلوآنزا آغاز نشده و آنچه ما را نگران می کند احتمال این است که این روند در جهت اشتباه در جریان باشد.
وی ادامه داد: بخشی از افزایش موارد مبتلا شدن به این علت است که کشورها در تشخیص مبتلایان از عملکرد بهتری برخوردار می باشند. هرچند کارشناسان در حال نظارت دقیق بر افزایش موارد بستری در بیمارستان و بخش مراقبتهای ویژه هستند.
با این وجود این دو کارشناس سازمان جهانی بهداشت تاکید دارند که قرنطینه باید بعنوان آخرین اقدام در نظر گرفته شود.
به گزارش یورونیوز، دکتر رایان با طرح این پرسش که آیا واقعا تمام روش ها به کار گرفته شده که بخواهیم قرنطینه را بعنوان یک راهکار به کار بگیریم، اظهار داشت: کشورها لازم است برای مقابله با کووید-۱۹ روش های تشخیص، شناسایی و فاصله گذاری اجتماعی را مورد توجه قرار دهند.
منبع:

1399/07/05
13:55:38
5.0 / 5
1417
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی