درخواست WHO از كشورهای اروپایی برای مهار سویه جهش یافته كرونا

درخواست WHO از كشورهای اروپایی برای مهار سویه جهش یافته كرونا به گزارش روان ما سازمان جهانی بهداشت (WHO) از کشورهای اروپایی خواست تا برای مهار سویه جهش یافته کروناویروس اقدامات بیشتری انجام دهند.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، سازمان جهانی بهداشت از کشورهای اروپایی درخواست نمود تا برای مهار سویه جهش یافته کروناویروس که نخستین بار در انگلیس مشاهده شد، اقدامات بیشتری در نظر گیرند.
"هانس کلوگه" مدیر بخش اروپایی سازمان جهانی بهداشت در اروپا اظهار داشت: لازم است اقدامات سختگیرانه تری برای مسطح کردن شیب نمودار موارد افزایشی مبتلاشدن به نوع جدید کروناویروس در بعضی کشورها صورت گیرد.
وی ادامه داد: هم اکنون ۲۲ کشور اروپایی مواردی از مبتلاشدن به سویه جهش یافته را گزارش کرده اند که این وضعیت نگران کننده است.
سویه جهش یافته کروناویروس نخستین بار در ماه نوامبر در انگلیس شناسایی شد که موارد مبتلاشدن به آن در این کشور افزایش یافته است. گسترش نوع جدید کروناویروس خیلی از کشورهای اروپایی را نگران کرده و باعث شده قرنطینه سراسری برای مقابله با افزایش قابل توجه موارد مبتلاشدن در فصل زمستان اعمال کنند.
به گزارش روان ما به نقل از ایسنا و به نقل از شبکه خبری بی بی سی، متخصصان سلامت تاکید کرده اند این ویروس نسبت به سویه های قبلی از قابلیت انتقال بیشتری برخوردارست اما لزوما برای مبتلایان خطرناک تر نیست.1399/10/19
22:25:25
0.0 / 5
1255
تگهای خبر: بهداشت , سلامت , متخصص , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی