عرضه ۵۰۰ محصول فناورانه حوزه سلامت در فن بازار

عرضه ۵۰۰ محصول فناورانه حوزه سلامت در فن بازار معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران از عرضه ۵۰۰ محصول فناورانه در فن بازار ملی سلامت اطلاع داد و اظهار داشت: در حاشیه ششمین همایش و فن بازار سلامت از برترین های مسابقه دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی تقدیر خواهد شد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، علی صحرائیان امروز در افتتاحیه ششمین همایش و فن بازار ملی سلامت با اشاره به اینکه این همایش با شعار "دانشگاه و فناوری در خدمت صلح، سلامت و توسعه در ۳ بخش "فن بازار"، "پنل های تخصصی" و "مسابقه دانشجویی" برگزار می شود، اضافه کرد: در بخش پنل تخصصی ۱۰ نشست با تمرکز بر کووید-۱۹ و فناوری های در رابطه با آن برگزار می شود.
وی ضمن اشاره به برگزاری مسابقه دانشجویی در این همایش، اظهار نمود: طی اعلام فراخوان عمومی تیم های دانشجویی از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این رویداد شرکت کردند و این تیم ها در یک دوره آموزشی یک ماهه حضور بهم رساندند و بعد از داوری ۱۹ تیم برای ورود به مرحله مسابقه ای این رویداد انتخاب شدند.
صحرائیان با اشاره به اینکه مرحله مسابقه ای این رویداد امروز دوشنبه و فردا سه شنبه ۶ و ۷ بهمن ماه در حاشیه ششمین همایش و فن بازار ملی برگزار می شود، افزود: افتتاحیه این مسابقه فردا سه شنبه ۷ بهمن ماه برگزار می گردد و به ۳ تیم برتر جوایزی اهدا خواهد شد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن اشاره به شروع به کار فن بازار ملی سلامت، توضیح داد: این فن بازار به صورت مجازی برگزار می گردد. این فن بازار دارای ۱۲ سالن "سازمان های کارفرمایی"، "صندوق های سرمایه گذاری"، "مراکز رشد و شتابدهنده ها"، "سالن اختصاصی کووید-۱۹"، "تجهیزات و ملزومات پزشکی"، "تجهیزات و مواد و ملزومات آزمایشگاهی"، "محصولات دارویی"، "محصولات طبیعی و طب سنتی"، "محصولات بیوتکنولوژی"، "خدمات سلول درمانی و محصولات بافتی"، "خدمات سلامت و سلامت الکترونیک" و "خدمات بهداشتی و محیط زیست" است.
وی با تکیه بر اینکه در این فن بازار ۳۰۰ غرفه حدود ۵۰۰ محصول فناورانه را عرضه می کنند، تصریح کرد: در این بخش ۱۸ غرفه از سازمان های کارفرمایی، ۷ غرفه در ارتباط با صندوق های سرمایه گذاری، ۳۹ غرفه در ارتباط با مراکز رشد و شتابدهنده ها، ۳۷ غرفه در ارتباط با محصولات در رابطه با بیماری کووید-۱۹، ۵۱ غرفه در ارتباط با تجهیزات و ملزومات پزشکی، ۳۲ غرفه در ارتباط با تجهیزات، مواد و ملزومات آزمایشگاهی و ۱۹ غرفه در ارتباط با محصولات دارویی است.
به قول معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران، ۱۹ غرفه این فن بازار در ارتباط با محصولات دارویی، ۱۶ غرفه در ارتباط با محصولات طبیعی و طب سنتی، ۱۷ غرفه در ارتباط با محصولات بیوتکنولوژی، ۱۲ غرفه در ارتباط با خدمات سلول درمانی و محصولات بافتی و ۳۴ غرفه در ارتباط با خدمات سلامت و سلامت الکترونیک می شود.1399/11/06
14:28:00
0.0 / 5
1052
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی