در دومین جشنواره بیمارستان بهره ور؛

نسل پنجم سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی رونمایی می شود

نسل پنجم سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی رونمایی می شود روان ما: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از برگزاری «دومین جشنواره بیمارستان بهره ور» با محوریت مدیریت هوشمند بیماری کرونا در روز سه شنبه ۲۸ بهمن به منظور معرفی و تجلیل از دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مدیریت بحران کرونا اطلاع داد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، دکتر محمود خدادوست با اشاره به اینکه در این جشنواره از اقدامات برجسته و دستاوردهای مجموعه بیمارستان های دانشگاه تقدیر می شود، اظهار داشت: دومین جشنواره بیمارستان بهره ور، بستری برای تبادل تجربیات و یادگیری و هم اندیشی در زمینه مدیریت کرونا در سطح دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نظام سلامت کشور خواهد بود.
او همینطور از رونمایی نسل پنجم سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی (HIM)در این جشنواره اطلاع داد و اظهار داشت: در نسل پنجم سامانه هوشمند بیمارستانی بر افزایش کاربردپذیری و قابلیت های سامانه تمرکز بیشتری شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه محورهای این جشنواره بر بیماری کرونا متمرکز است، تعامل و جلب رضایت گیرندگان خدمات در همه گیری کرونا، حفظ و ارتقای کیفیت مراقبت و درمان مبتلایان کرونا، جلب مشارکت و تعامل موثر با خیرین سلامت، مدیریت اثربخش دارو و لوازم پزشکی در همه گیری کرونا، تداوم آموزش بالینی موثر در همه گیری کرونا، انجام پژوهش های کاربردی در همه گیری کرونا، بهره گیری از خدمات الکترونیکی در همه گیری کرونا، مدیریت بهینه منابع و مصارف در همه گیری کرونا و معرفی ابتکارات و تجربیات بیمارستان ها در مدیریت کرونا را از اصلی ترین محورهای این جشنواره عنوان نمود.
دکتر خدادوست خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بعنوان یکی از دانشگاه های علوم پزشکی سرآمد کشور از آغاز همه گیری کرونا در حوزه پیشگیری، تشخیص و درمان بیماران و عرضه خدمات سلامت به مردم استان تهران پیشتاز بوده است.
وی افزود: در زمینه مدیریت بحران کرونا با عنایت به گستره جغرافیایی و جمعیتی تحت پوشش دانشگاه در حوزه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مسئولیت بزرگی بر عهده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار داشته است.
بنا بر گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر خدادوست تصریح کرد: مراکز بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بسیج کردن تمام ظرفیت های موجود، در کنار سایر ارکان نظام سلامت در جهت حفظ سلامت جامعه و درمان مبتلایان به بیماری کرونا، مأموریت خویش را به بهترین روش ممکن محقق کرده و بارها مورد تقدیر مقامات کشوری قرار گرفته اند.1399/11/25
23:38:15
0.0 / 5
956
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی