رییس كل سازمان نظام پزشكی اعلام كرد

واكسیناسیون تمام كادر درمان مقابل كرونا تا 2 هفته آتی

واكسیناسیون تمام كادر درمان مقابل كرونا تا 2 هفته آتی به گزارش روان ما رئیس کل سازمان نظام پزشکی اظهار داشت: امیدواریم با تامین واکسن، در دو هفته آتی همه کارکنان درمان در مقابل کرونا واکسینه شوند.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، دکتر محمدرضا ظفرقندی با بیان این مطلب اضافه کرد: برنامه ریزی ترتیب دادیم که به کل شبکه بهداشت و درمان کشور نیز توسعه خواهیم داد. ابتدا واکسیناسیون کارکنان درمان در مرحله اول واکسیناسیون و سپس واکسینه کردن بقیه گروه های اولویت دار جامعه صورت خواهد گرفت.
وی افزود: تزریق واکسن کارکنان درمان هم به صورت شبکه بهداشت در همه شهرستان های کشور شامل پزشک، پرستار و سایر نیروهای درمانی صورت خواهد گرفت و در یک تا دو هفته آتی همه گروه های درمانی در مقابل کرونا واکسینه خواهند شد.
بنابر اعلام کانال خبری سازمان نظام پزشکی، ظفرقندی همین طور اظهار داشت: نیروهای درمانی که بیش از ۳ ماه از مبتلاشدن به کرونای آنها گذشته باشد، می توانند واکسن بزنند.
وی ادامه داد: کسانی که در بخش مستقیم مواجهه با کرونا هستند، نیروهای درمانی که سن بالاتری دارند و از بیماری زمینه ای رنج می برند نیز در اولویت تزریق واکسن گروه های درمانی هستند.
منبع:

1400/01/09
14:08:59
5.0 / 5
931
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی