معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی تهران مطرح كرد؛

بستری های كرونایی در بیمارستان های بزرگ متعادل می شود

بستری های كرونایی در بیمارستان های بزرگ متعادل می شود معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران، از عرضه برنامه ای برای متعادل سازی وضعیت بیماران بستری در بیمارستان های دانشگاهی اطلاع داد.به گزارش روان ما به نقل از مهر، سید فرشاد علامه، در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران، به عرضه گزارش کلی آمار کووید ۱۹ در بیمارستان های زیر پوشش از آغاز همه گیری تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ پرداخت و به فعال سازی تخت های ویژه در بیمارستان های غیردانشگاهی اشاره نمود و اظهار داشت: فعال سازی بیمارستان های غیردانشگاهی باعث کاهش فشار و بارکاری از دوش بیمارستان های دانشگاهی شده است. بر این اساس تعداد رجوع کلی بیماران کووید ۱۹ (بستری و سرپایی) به بیمارستان های دانشگاهی در حدود ۷۷ درصد است.
وی همینطور به عرضه آمار بستری بیماران در بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران اشاره نمود و اضافه کرد: در پیک های مختلف بیمارستان ها با فشار کاری و مشکلات عدیده ای مواجه بودند که لازم است از زحمات آنها قدردانی کنم.
علامه اظهار داشت: بر مبنای آمار موجود، تعداد بیماران بستری در هر بیمارستان مشخص شده است ازاین رو سناریوهای متفاوتی را تعریف کرده ایم تا فشار از روی بیمارستان های بزرگ برداشته شود و تعادلی در بستری بیماران برقرار شود.


منبع:

1400/01/27
21:42:46
5.0 / 5
532
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی