جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری كرونا:

مدیران فارس واكسن نزده اند

مدیران فارس واكسن نزده اند روان ما: فارس جانشین استاندار در ستاد مدیریت کرونای فارس با اشاره به پیشتازی شیراز و فارس در تزریق واکسن کووید-19، اشاره کرد که در فارس تنها گروه های هدف مطابق اولویت های مشخص شده کشوری، مشمول واکسیناسیون بوده اند و هیچ یک از مدیران در این استان واکسن نزده اند.


عبدالرضا قاسمپور در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه همچنان بیمارستان های استان فارس از بیماران کرونائی اشباع است، اظهار داشت: عده ای متاسفانه از قوانین پیش بینی شده در منع تردد خودرویی به شهرهای قرمز و نارنجی تکمین نمی کنند اما در عین حال برخی از خودرو های متخلف در مبادی ورودی شهرها عودت داده و یا در درون شهر جریمه می شوند.
او از افزایش درصد مثبت شدن تست های کرونا در استان به ۳۹ درصد طی آخرین گزارش ها آگاهی داد و اظهار داشت: بگفته سخنگوی ملی بیماری کرونا، فارس جزو ۵ استان برتر در رعایت پروتکلهای بهداشتی قرار دارد اما با همین وضعیت هم نسبت به گذشته رعایت پروتکل ها در این استان ضعیف تر شده و در این راستا نظارت ها تشدید شده و نیاز است که مردم هم بیشتر رعایت نمایند.
جانشین استاندار در ستاد مدیریت کرونای فارس اشاره کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۶۹ بیمار جدید در بیمارستان های استان پذیرش شده و در مجموع ۲ هزار و ۶۰۵ بیمار کرونائی در بیمارستان های استان تحت درمان قرار دارند.
قاسمپور، درصد فعلی اشغال تخت های عادی کرونائی را ۹۵ و تخت های ویژه را ۷۳ درصد اعلام نمود از فوت ۳۲ هم استانی طی ۲۴ ساعت گذشته در فارس آگاهی داد.
او به محدودیت های منع تردد در ورودی شهرستان های استان هم اشاره و با اعلان اینکه روزانه بیش از ۵ هزار مورد جریمه برای خودرو های متخلف صادر می شود، اظهار داشت: نیروی انتظامی با قوت کار خودرا انجام می دهد و ضرورت دارد که مردم با تردد غیر ضرور به خود ضرر نزنند تا متوجه لطمه مالی نشوند.
پارک ها در ندارند مردم رعایت کنند
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا همین طور درباب استفاده مردم از پارک ها در وضعیت بد کرونائی در کلانشهر شیراز اظهار داشت: شهرداری سرویس بهداشتی، شهربازی، کافی شاپ ها و... در پارک ها را تعطیل کرده اما پارک ها در ندارند و خود مردم باید از ورود به پارک ها اجتناب کنند.
معاون استانداری فارس همین طور اعلام نمود که احیانا از روز دوشنبه ۶ اردیبهشت واکسیناسیون ۸۰ سال به بالا در فارس شروع می شود.
منبع:

1400/02/04
20:47:25
5.0 / 5
487
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی