معاون بهداشت وزارت بهداشت تاكید كرد

اهمیت بحث آموزش در حوزه بهداشت

اهمیت بحث آموزش در حوزه بهداشت به گزارش روان ما معاون بهداشت وزارت بهداشت براهمیت فراوان مبحث آموزش در حوزه بهداشت تاکید نمود.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر علیرضا رئیسی در جلسه تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر آموزش و ارتقاء سلامت وزارت بهداشت اضافه کرد: در حوزه مبارزه با بیماری های واگیر و غیرواگیر ارتقاء آموزش نقش کلیدی دارد و با بکارگیری آموزش صحیح، به روز و کارآمد خواهیم توانست از مبتلا شدن و به تبع آن خسارات ناشی از این بیماری ها جلوگیری کرد.
معاون بهداشت وزارت بهداشت بر بکارگیری ایده های نو در بحث آموزش تصریح کرد و اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های برون بخشی و مراکز معتبر علمی کشور یکی از راهکارهای مناسب برای پیشرفت بخش آموزش بهداشت است.
وی ضمن اشاره به نقش آموزش در دوران همه گیری کرونا اضافه کرد: در 15 ماه گذشته کارشناسان آموزش بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تلاشهای قابل توجه ای داشتند که می بایست ضمن پشتیبانی از این اقدامات برنامه های مدونی برای آینده تدوین کرد.
رئیسی توجه به عوامل اجتماعی در راه ارتقاء سلامت را با اهمیت خواند و عنوان کرد: همکاری با صاحب نظران این حوزه در مراکز علمی و دانشگاه های کشور یکی از برنامه های دفتر آموزش و ارتقاء سلامت در آینده خواهد بود.
معاون بهداشت وزارت بهداشت در انتها ضمن تقدیر از زحمات دکتر غلامحسین ویسی مشاور برنامه ریزی معاون بهداشت در مدیریت این دفتر در بیشتر از یک سال گذشته، دکتر فرشید رضائی را بعنوان سرپرست دفتر آموزش و ارتقاء سلامت انتخاب کرد.1400/03/03
10:44:07
5.0 / 5
558
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی