رییس انجمن داروسازان ایران:

بخشنامه تاسیس داروخانه ها را متوقف و بازنگری كنید

بخشنامه تاسیس داروخانه ها را متوقف و بازنگری كنید روان ما: رئیس انجمن داروسازان ایران، توقف اجرای بخشنامه جدید تاسیس داروخانه ها و بازنگری مجدد آنرا خواهان شد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی انجمن داروسازان ایران، محمدباقر ضیا - رئیس انجمن داروسازان ایران در مجمع عمومی نمایندگان انجمن داروسازان ایران که بابت آئین نامه جدید تاسیس داروخانه برگزار شده بود، خطاب به رئیس سازمان غذا و دارو اظهار داشت: بارها از مسئولین سازمان غذاودارو درخواست کرده ایم که پشت درهای بسته برای سرنوشت داروسازها تصمیم نگیرید. این آئین نامه مطمئنا کارشناسی نیست و یک بدعت خطرناک می باشد. شک نکنید پنج سال دیگر پشیمان می شویم، چون اساس کار درست نیست.
وی تدوین این آئین نامه را به کام سرمایه دارها خواند و اظهار داشت: ما از سیستمی که ما را به این روز انداخته است، گله داریم. سرمایه داران سیری ناپذیری که دنبال سود بیشتر هستند، با این آئین نامه پر و بال می گیرند.
ضیا اضافه کرد: امروز شرکتهای دارویی هم دارند نفس داروخانه ها را می گیرند و متاسفانه اغلب آئین نامه های انضباطی، بر سر داروخانه ها هوار شده است.
وی اظهار داشت: حتی داروسازان جوان هم از این آئین نامه صدمه خواهند دید و چند سال بعد متوجه خواهند شد که بزرگترین کلاه بر سر داروسازها رفته بخصوص داروسازان جوان رفته است.
منبع:

1400/03/27
11:16:36
5.0 / 5
573
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی