بیمارستان مسیح دانشوری، مركز ارجاع كووید ۱۹ منطقه مدیترانه شرقی شد

بیمارستان مسیح دانشوری، مركز ارجاع كووید ۱۹ منطقه مدیترانه شرقی شد به گزارش روان ما رئیس بیمارستان مسیح دانشوری از انتخاب این مرکز توسط سازمان جهانی بهداشت بعنوان مرکز ارجاع کووید ۱۹ منطقه مدیترانه شرقی اطلاع داد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در حکمی از جانب مدیر کل همکاریهای مراکز چهارگانه منطقه ای مدیترانه شرقی از سوی سازمان بهداشت جهانی، مرکز سل و بیماری های ریوی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برای چهار سال بعنوان مرکز ارجاع کووید ۱۹ منطقه ای انتخاب گردید.
دکتر ولایتی - رئیس بیمارستان مسیح دانشوری ضمن اشاره به این مطلب که این مرکز به مدت ۲۰ سال بعنوان مرکز همکاریهای سل منطقه ای بوده است، اضافه کرد: این مرکز با عنایت به تعداد بالای ارجاعات بیماران کرونایی در زمینه درمان و آموزش تا سال ۲۰۲۴، بعنوان مرکز همکاریهای سل و کووید ۱۹ انتخاب گردید.
به نقل از ایشان، ۳۰۸ مقاله در زمینه کووید ۱۹ توسط این مرکز در مجلات معتبر جهانی به چاپ رسیده است و ۲۴۸ طرح در رابطه با کرونا و ۶۷ مقاله کارازمایی بالینی هم در این مرکز انجام شده است.
رئیس بیمارستان مسیح دانشوری همینطور به ۱۸۳ طرح آخر یافته در یک سال و نیم گذشته در رابطه با کرونا در این مرکز اشاره نمود و خاطرنشان کرد: در دوران انتشار کرونا یکی از مجلات تخصصی این مرکز آی اس آی دریافت کرد و در مجله مذکور یک ویژه نامه با مضمون کووید چاپ شده که بیشتر از ۶۸۰۰۰ دانلود داشته است.
ولایتی در انتهای سخنان خود تصریح کرد: آموزش و درمان در بیمارستان مسیح دانشوری به دلیل کیفیت بالا مورد توجه سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته و بعنوان الگو، مورد تبعیت جهانی است.1400/04/19
18:42:18
5.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی