وزیر بهداشت:

تمام نیازمندی های سیستان و بلوچستان در زمینه بیماری كرونا تأمین می شود

تمام نیازمندی های سیستان و بلوچستان در زمینه بیماری كرونا تأمین می شود سیستان و بلوچستان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: تمام نیازمندی های سیستان و بلوچستان در زمینه بیماری کرونا تأمین می شود و دولت و وزارت بهداشت هیچگاه پشت مردم این استان را خالی نمی کنند.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا سعید نمکی شامگاه دوشنبه در نشست مقابله و مدیریت کرونا سیستان و بلوچستان در زاهدان عنوان کرد: با عنایت به این که ما پیشبینی وضعیت وخیم کرونا را از قبل کرده بودیم هم اینک توانستیم از پس آن بر آییم و پیک آنرا مدیریت نماییم.
وی افزود: ما از قبل با مسئولان سیستان و بلوچستان مکاتباتی داشتیم اما برگزاری نماز عید فطر و هم نشست های دورهمی و ضیافت هایی که برای انتخابات شوراهای روستا و شهر برگزار شد وضعیت را بسیار وخیم کرد.
وزیر بهداشت افزود: این وزارت خانه در زمینه تأمین کیت های تشخیصی و تمامی وسایل بهداشتی برای سیستان و بلوچستان هیچ محدودیتی قائل نیست.
وی ضمن اشاره به فعالیتهای مطلوب دولت در زمینه های بهداشتی بیان نمود: در یکسال گذشته ۱۴ هزار تخت بیمارستانی در کشور اضافه و هم ۴۲۰ آزمایشگاه تشخیص کرونا به راه افتاده است.
نمکی خاطرنشان کرد: با وجود این که تحریم های ظالمانه فشار مضاعفی بر دولت وارد می نماید اما در یک سال قبل ۴۷۰ دستگاه اکسیژن ساز به بیمارستان ها اضافه کرده ایم.
وی اظهارداشت: همینطور ما حقوق پرستاران را ۲ و نیم برابر کرده و ۵۳ هزار نیروی جدید را در بدو استخدام داریم که به زودی وارد فعالیت می شوند.
وزیر بهداشت ضمن اشاره به برخی کلیپ های انتشار یافته در ارتباط با سخنان خود در هفته قبل در ارتباط با سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تمام آمارهای عرضه شده توسط دانشگاه علوم پزشکی حوزه ایرانشهر تائید شده بود و مستندات آن هم موجود است.
وی بیان نمود: در این وزارت خانه هیچ جایی برای مدیر غیر صادق وجود ندارد و باید تمام آمار و ارقام به صورت شفاف و روشن برای مردم منتشر شود.1400/04/22
10:20:42
5.0 / 5
447
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی