راه اندازی مركز واكسیناسیون خودرویی كرونا با حضور دریادار سیاری

راه اندازی مركز واكسیناسیون خودرویی كرونا با حضور دریادار سیاری روان ما: یک مرکز واکسیناسیون خودرویی کرونا در استان تهران توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر دریادار سیاری و دکتر زالی فرمانده ستاد مبارزه با کرونا تهران راه اندازی شد.


به گزارش روان ما به نقل از ارتش، بعد از اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص ضرورت ایجاد مراکز جدید واکسیناسیون خصوصا در استان تهران، ارتش جمهوری اسلامی ایران یک مرکز تزریق واکسن در محل دژبان ارتش ایجاد کرد تا گروه های هدف با حضور در این مرکز بصورت خودرویی واکسینه شوند و از شدت شلوغی در مراکز دیگر جلوگیری شود.
این مرکز امروز (یکشنبه) با حضور امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش، دکتر زالی فرمانده ستاد مبارزه با کرونا استان تهران و جمعی دیگر از مسئولان و فرماندهان ارتش رسما راه اندازی شد و از همین امروز نیز کار تزریق واکسن به گروه های هدف را شروع کرد.
بر اساس این گزارش، مدتی است که واکسیناسیون گروه های هدف مقابل ویروس کرونا در کشور شروع شده و با ورود واکسن های داخلی به چرخه واکسیناسیون در کنار واکسن های وارداتی، روند واکسیناسیون سرعت گرفته است. با این وجود، بتازگی مراکز تزریق واکسن کرونا در بعضی از استانها همچون تهران به سبب ازدحام مردم بسیار شلوغ شده است. در همین راستا و برای جلوگیری از ایجاد چالش در ادامه روند واکسیناسیون در کشور برای ستاد ملی مقابله با کرونا و مردم، ارتش جمهوری اسلامی ایران یکبار دیگر پای کار آمده و بمنظور جلوگیری از ایجاد شلوغی و ازدحام مردم، یک مرکز تزریق واکسن در محل دژبان ارتش راه اندازی نمود.

منبع:

1400/04/28
08:59:27
5.0 / 5
289
تگهای خبر: واكسن , ویروس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی