وزیر بهداشت:

سهمیه واکسن خوزستان افزایش می یابد

سهمیه واکسن خوزستان افزایش می یابد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلان اینکه ما در خوزستان برای مهار کرونا احتیاج به یک همراهی همه جانبه داریم، اظهار داشت: سهمیه واکسن خوزستان افزایش می یابد.به گزارش روان ما به نقل از مهر، بهرام عین اللهی پس از ظهر امروز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار نمود: برنامه ما این است که تا دهه فجر امسال همه جمعیت هدف کشور زیرپوشش واکسیناسیون کرونا قرار گیرند.
وی اضافه کرد: در مسافرت امروز از یک حسینیه و چند سالن ورزشی در اهواز که به مرکز واکسیناسیون تبدیل گشته بودند، دیدن کردم که قابل تقدیر بود و این امر می تواند در کشور یک الگو باشد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلان اینکه ما در خوزستان برای مهار کرونا احتیاج به یک همراهی همه جانبه داریم، افزود: همان گونه که در دوران دفاع مقدس مردم در بیمارستان ها مشغول کمک رسانی بودند حالا نیز به همان شکل باید کمک رسانی صورت گیرد.
عین اللهی عنوان کرد: کرونا بااینکه دیده نمی گردد ولی یک بحران است و مردم چون این ویروس را نمی بینند، متوجه شرایط نمی شوند که به این جهت لازم است که مردم رعایت شیوه نامه های بهداشتی خصوصاً ماسک زدن را در دستور کار خود قرار دهند.
وی افزود: یکی از راه های مهم برای کنترل و مهار کرونا واکسیناسیون است؛ بدین سبب جامعه هدف باید هرچه سریع تر مبادرت به تزریق هر نوع واکسنی کنند چرا اکنون در دنیا ثابت شده کشورهایی که واکسیناسیون خوبی انجام داده اند، میزان مرگ ومیر آنها بمراتب پایین تر آمده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر این که واکسیناسیون باید هر چه سریع تر صورت گیرد و مردم دنبال نوع واکسن نباشد، تصریح کرد: در یک سال و نیم اخیر کادر درمان بصورت شبانه روز درحال خدمات رسانی هستند و در مواردی مجبور می شوند تا چند روز خانواده خودرا نبینند که جای تشکر دارد.
عین اللهی افزود: جامعه پزشکی ما همان گونه که در دوران دفاع مقدس خوش درخشیدند در بحران کرونا در خط مقدم قرار داشته و شب و روز درحال زحمت کشیدن هستند.
وی اظهار داشت: واردات واکسن کرونا به کشور سرعت گرفته و بطور قطع سهمیه مناسبی برای استان خوزستان در نظر خواهیم گرفت؛ همین طور پیگیر وضعیت مطالبات پزشکان و کادر درمانی خوزستان هستیم.

1400/06/07
14:04:51
5.0 / 5
207
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی