3 پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا بعنوان نقاهتگاه

3 پایگاه مدیریت بحران تهران همچنان در اختیار ستادکرونا بعنوان نقاهتگاه به گزارش روان ما رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به در اختیار قرار دادن 28 پایگاه مدیریت بحران برای انجام واکسیناسیون کرونا در تهران اظهار داشت: فعلا این تعداد پایگاه فعال است که در صورت نیاز و ارائه درخواست از طرف وزارت بهداشت، پایگاه های بیشتری جهت انجام واکسیناسیون به این تعداد اضافه خواهد شد.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، رضا کرمی محمدی در این زمینه اظهار داشت: سال قبل سه پایگاه بحران جهت گذراندن دوران نقاهت بیماران کرونائی در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار گرفت و تجهیز شد، اما فقط در موج دوم انتشار ویروس کرونا، تعدادی از این پایگاه ها مورد استفاده قرار گرفت.
وی افزود: این پایگاه ها همچنان در اختیار ستاد مقابله با کرونا است.
وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از نیروهای داوطلب خانه دوام و ایمنی در مراکز واکسیناسیون مشغول فعالیت هستند عنوان کرد: بیش از ۱۰۰ نفر از نیروهای داوطلب خانه های دوام برای خدمت رسانی در مراکز واکسیناسیون به سازمان مدیریت بحران اعلام آمادگی کردند. سازمان هم در یک نامه اسامی نیروهای داوطلب را به ستاد مقابله با کرونا و استانداری تهران اعلام نمود. البته بر طبق گزارش ها، تنها قسمتی از این نیروهای داوطلب مشغول فعالیت هستند.
بر طبق گزارش شهر، کرمی محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا عدم استفاده از امکانات و تجهیزات پایگاه های بحران که مخصوص شرایط بحرانی است سبب انقضا آنها می شود یا خیر؟ توضیح داد: بیشتر تجهیزات در پایگاه ها، در بین مدت قابل فرسوده شدن نیستند، سایر تجهیزات نیز نظیر ماسک، چادر و... بطور مستمر آمارگیری می شود تا در صورت فرسودگی و یا انقضا جایگزین شوند. بطور کلی تجهیزات موجود در پایگاه های مدیریت بحران بر طبق بودجه تخصیص داده شده از طرف شورای اسلامی شهر تهران و طبق یک برنامه ریزی دقیق، بطور مداوم تعمیر و به روز رسانی می شوند.
منبع:

1400/06/17
23:49:48
5.0 / 5
516
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی