پنجره مهر؛

کلینیک تخصصی که متخصص ندارد!

کلینیک تخصصی که متخصص ندارد! روان ما: کلینیک تخصصی شهر هفشجان در سال 97 توسط خیران این شهر ساخته شد اما با گذشت سه سال از افتتاح این مرکز تنها با یک متخصص اطفال، خدمات درمانی به مردم ارائه می دهد.


دریافت 35 MB
خبرگزاری مهر - گروه استان ها: خیرین همت کردند و کلینیک تخصصی شهر «هفشجان» را راه اندازی و به مرحله بهره برداری رساندند اما کوتاهی مسئولان سبب شده این مرکز درمانی همچنان فاقد متخصص باشد و نیاز مردم را رفع نکند.
رجبعلی کیوانی رییس شورای شهر «هفشجان» در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: مرکز درمانی شهر «هفشجان» در سال ۹۴ کلنگ زنی شد.
وی با اعلان اینکه همه هزینه های ساخت این مرکز بوسیله خیران تامین شد، عنوان کرد: این مرکز درمانی در سه بخش اورژانس، بهداشت و درمان تولید شده است.
رئیس شورای شهر «هفشجان» با اشاره به این که این مرکز در سال ۹۷ به بهره برداری رسید، اضافه کرد: مرکز بهداری و اورژانس طبق توافقات انجام شده از سال ۹۷ فعالیت خودرا شروع کردند.
کیوانی با اعلان اینکه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به تعهدات خود عمل نکرده است، اشاره کرد: تنها یک متخصص اطفال در کلینیک تخصصی «هفشجان» حضور دارد.


منبع:

1400/07/03
18:51:56
5.0 / 5
424
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , پزشكی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی