فوتی های کرونا در برزیل از ۶۰۰ هزار نفر گذشت

فوتی های کرونا در برزیل از ۶۰۰ هزار نفر گذشت به گزارش روان ما وزارت بهداشت برزیل روز گذشته (جمعه) اعلام نمود که موارد فوتی ناشی از مبتلا شدن به کووید۱۹ در این کشور از ۶۰۰ هزار نفر فراتر رفته است.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، برزیل با ۲۱۳ میلیون نفر جمعیت تابحال بیشتر از ۲۱.۵ میلیون مورد مبتلا شدن به کووید۱۹ را هم به ثبت رسانده است.
این کشور بعد از ایالات متحده دومین کشوری است که بیشترین مرگ و میر ناشی از مبتلا شدن به کووید۱۹ را در جهان دارد.
همینطور موارد فوتی ناشی از مبتلا شدن به کووید۱۹ در ایالات متحده که جمعیت آن ۳۵ درصد بیشتر از برزیل است هم اخیرا از مرز ۷۰۰ هزار مورد گذشت.
بر مبنای آمار های رسمی، برزیل روز گذشته ۶۱۵ مورد مرگ بر اثر مبتلا شدن به کووید۱۹ و همینطور ۱۸ هزار مورد مبتلا شدن به این ویروس را در این کشور به ثبت رسانده است.
گزارش ها حاکیست، تابحال ۷۱.۴ درصد از جمعیت برزیل حداقل یک دُز واکسن کووید۱۹ را دریافت کرده اند و این در شرایطی است که تنها ۴۵.۹ درصد جمعیت این کشور به صورت کامل واکسینه شده اند.
به گزارش روان ما به نقل از فرانس ۲۴، با وجود همه نگرانی ها نسبت به شیوع کووید۱۹ در برزیل، شهرهای بزرگی مانند ریودوژانیرو و سائوپائولو در این کشور به تلاش خود برای بازگشت به زندگی عادی و لغو محدودیت های کرونایی ادامه می دهند.1400/07/17
11:28:20
5.0 / 5
452
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی