افزایش باردیگر فوتی های کرونا در انگلیس

افزایش باردیگر فوتی های کرونا در انگلیس انگلیس در حالی طی شبانه روز گذشته ۳۴ هزار و ۹۵۰ مورد مبتلا شدن به کووید۱۹ و ۱۳۳ مورد مرگ بر اثر مبتلا شدن به این عفونت را به ثبت رسانده که آمار تلفات کرونایی این کشور نسبت به روزهای قبل شاهد افزایش بوده است.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، آمار رسمی فوتی های کرونا در انگلیس طی شبانه روز گذشته در مقایسه با ۱۲۷ مورد فوتی بر اثر این بیماری و ۳۶ هزار و ۶۰ مورد مبتلا شدن در روز پیش از آن و همینطور ۳۰ هزار و ۳۰۱ مورد مبتلا شدن و ۱۲۱ مورد فوتی در هفته گذشته در همین بازه زمانی، افزایش داشته است.
بر مبنای آمارهای رسمی در مجموع ۴۹ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۶۷۸ نفر هم اکنون نخستین دُز واکسن کرونا (۸۵.۴ درصد از جمعیت ۱۲ سال و بالاتر) را در این کشور دریافت کرده اند. همینطور ۲۸ هزار و ۴۰۴ نفر دیگر هم هم اکنون هر دو دُز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
بر مبنای آخرین داده ها، ۶۷۶۳ بیمار هم بر اثر مبتلا شدن به کووید۱۹ در بیمارستان های این کشور بستری هستند که ۸۰۸ تن از آنها به دستگاههای تنفس مصنوعی نیاز دارند.
در همین حال، اتحادیه های آموزشی بعد از آنکه تخمین های رسمی نشان دادند که حدود ۲۷۰ هزار دانش آموز مقطع متوسطه در هفته گذشته در انگلیس به کووید۱۹ مبتلا بودند، خواهان اعمال مجدد اقدامات ایمنی بیشتر در مدارس شدند.
به گزارش روان ما به نقل از اسکای نیوز، آخرین آمارهای اداره آمار ملی بریتانیا (ONS) نشان داده است که از هر ۱۵ کودک در سنین ۷ تا ۱۱ سال در این کشور، یک نفر تا دو اکتبر به کووید۱۹ مبتلا بوده است.
منبع:

1400/07/18
23:26:08
5.0 / 5
250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی