آمریکا برنامه ای برای اعمال محدودیت های کرونائی ندارد

آمریکا برنامه ای برای اعمال محدودیت های کرونائی ندارد روان ما: یکی از مقامات آمریکا روز گذشته (دوشنبه) باتوجه به افزایش مبتلایان کرونا طی هفته های اخیر در این کشور اصرار کرد که ایالات متحده حالا برنامه ای برای اعمال محدودیت های کرونائی و تعطیلی مشاغل با هدف کاهش شیوع کووید ندارد و بر راهکارهای دیگری برای این منظور تکیه خواهدنمود.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، این مقام مسوول در ایالات متحده در نشستی اظهار داشت: آمریکا در راه اعمال محدودیت های کرونائی حرکت نمی کند و بمنظور مهار شیوع بیماری کووید۱۹ بر واکسیناسیون گسترده، واکسینه کردن کودکان و تزریق دُزهای یادآور تکیه خواهدنمود.
ایشان سپس اظهار داشت: از روز جمعه تمامی بزرگسالان در این کشور واجد شرایط دریافت دز یادآور واکسن کرونا هستند و از آن زمان سه میلیون آمریکایی این دز را دریافت کرده اند.
هم اکنون اروپا نیز بار دیگر به کانون جهانی همه گیری کووید۱۹ تبدیل گشته است بطوریکه اتریش باردیگر محدودیت های کرونائی سراسری را برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری اعمال کرده است.
ایالات متحده نیز در هفته های اخیر شاهد افزایش موارد مبتلاشدن به کووید۱۹ و بستری شدگان ناشی از عوارض مبتلاشدن به این بیماری بوده است.
گزارش ها حاکیست، حدود ۴۷ میلیون بزرگسال آمریکایی واجد شرایط و بیش از ۱۲ میلیون نوجوان در این کشور هنوز بطور کامل واکسینه نشده اند.
به گزارش روان ما به نقل از خبرگزاری رویترز، بنابر آمار دانشگاه جانز هاپکینز تا روز یکشنبه، ۷۷۶ هزار و ۱۸۸ نفر بر اثر مبتلاشدن به کووید-۱۹در آمریکا جان خودرا از دست داده اند.
منبع:

1400/09/02
23:39:14
5.0 / 5
26
تگهای خبر: بیمار , بیماری , واكسن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی