رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با كرونا:

مسابقات ورزشی با حضور محدود تماشاگران و رعایت شیوه نامه های بهداشتی اجرا شود

مسابقات ورزشی با حضور محدود تماشاگران و رعایت شیوه نامه های بهداشتی اجرا شود به گزارش روان ما رییس جمهور اشاره کرد: باتوجه به کاهش چشم گیر شمار مبتلایان و فوت شدگان ناشی از ویروس کرونا، لازمه حفظ و بهبود شرایط موجود، رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی و ادامه نظارت ها است.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابرهیم رئیسی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به موضوع درخواست برگزاری مسابقات ورزشی و برگزاری نمایشگاه ها اشاره کرد: مسابقات ورزشی و برگزاری نمایشگاه ها باید با رعایت دقیق و جدی شیوه نامه های بهداشتی و با حضور محدود علاقه مندان همراه باشد و دراین زمینه وزارتخانه های مسئول موظفند با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر لازم را دراین زمینه به کار گیرند.
رئیس جمهور بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی در حمل و نقل عمومی اصرار کرد و گفت: صیانت از سلامتی مردم در حمل و نقل عمومی به ویژه در مترو و هواپیما اهمیت مضاعفی دارد و برنامه ریزی های دستگاه های متولی دراین زمینه بگونه ای باشد که مردم لطمه نبینند.
آیت الله رئیسی ضمن قدردانی از همراهی مردم و تلاش همه دست اندرکاران خصوصا بخش بهداشت و درمان اظهار داشت: حفظ و بهبود هرچه بیشتر شرایط موجود نیازمند رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی در کنار نظارت دقیق توسط دستگاه های مربوطه است.
رئیسی همین طور بر ضرورت اطلاع رسانی بموقع به مردم دراین زمینه اصرار کرد و اظهار داشت: اطلاع رسانی در حوزه مسایل مربوط به کرونا فقط بوسیله سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا باید صورت گیرد و کسی نباید بعنوان عضو ستاد ملی و یا متخصص در رسانه ملی با طرح نظرات شخصی، سبب تشویش در جامعه شود.
منبع:

1400/10/25
14:19:43
5.0 / 5
72
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی