استاندار كرمان خطاب به مسئولین تاكید كرد:

لزوم بازنگری پروتکلهای بهداشتی

لزوم بازنگری پروتکلهای بهداشتی کرمان استاندار کرمان خطاب به مسئولان اظهار داشت: همه دستگاهها پروتکلهای بهداشتی را بازنگری کنید و رزمایش آمادگی انجام دهند تا در صورت ورود موج جدید غافلگیر نشویم.علی زینی وند عصر امروز ۲۵ دی ماه در جلسه ستاد مقابله با کرونای استان کرمان اظهار داشت: طبق نظر کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا این است که ورود موج اُمیکرون به ایران قطعی است بدین سبب حتما مروری بر آمادگی دانشگاه های علوم پزشکی استان صورت گیرد تا با شروع پیک جدید غافلگیر نشویم.

وی بر لزوم تشویق مردم به تزریق دز سوم واکسن کرونا اصرار کرد و در ادامه به بحث کمک های مومنانه اشاره نمود و اضافه کرد: سامانه فراگیر در ارتباط با بانک اطلاعاتی نهادهای مختلف راه اندازی کنید تا بتوانیم هم افزایی لازم در کمک ها داشته باشیم و کسی از چتر حمایتی ما خارج نشوند.

استاندار کرمان با انتقاد از برخی عادی انگاری ها، اشاره کرد: عادی انگاری توسط دستگاه های اجرائی انجام نشود و حتما جلسات با رعایت پروتکلهای بهداشتی اجرا شود.

وی به بحث دانشگاه ها و آموزش و پرورش اشاره نمود و اضافه کرد: رییس جمهور اعلام نمودند که شرایط اگر مشکل تر از این هم شود باز هم باید به سمت بازگشایی دانشگاه ها و مدارس برویم. پس موانع بازگشایی کلاس های آموزشی احصاء شود و از ترم بهمن ماه دانشگاه ها حضوری شوند.

رحمان جلالی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان نیز در این نشست اظهار داشت: فقط سه شهرستان استان در وضعیت زرد کرونائی قرار گرفته و مابقی در وضعیت آبی هستند.
1400/10/25
22:06:44
5.0 / 5
300
تگهای خبر: آموزش , امنیت , بهداشت , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی