معاون وزیر بهداشت عنوان كرد؛

زنگ خطر اومیکرون در کشور به صدا درآمده است

زنگ خطر اومیکرون در کشور به صدا درآمده است به گزارش روان ما معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: زنگ خطر اومیکرون در کشور به صدا در آمده است.به گزارش روان ما به نقل از مهر، سعید کریمی، روز شنبه ۲۵ دیماه ۱۴۰۰ در اجلاس معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، اضافه کرد: عنوان برنامه در دست اقدام وزارت بهداشت در دولت سیزدهم، "طرح عدالت و تعالی نظام سلامت" است، چون که فلسفه وجودی ما تکریم ارباب رجوع است و تمام توان ما باید در جهت ایجاد رضایت، افزایش عدالت و ارتقای کیفیت خدمات باشد.
وی افزود: به رغم وجود محدودیت های منابع و مشکلات، ضمن بررسی ظرفیت ها باید به تمامی منابع با دید افزایش بهره وری نگریست.
کریمی اظهار داشت: فساد ستیزی در هر حوزه ای معنای خاص خویش را دارد. در حوزه درمان، نظارت در تمام ابعاد باید جدی گرفته شود.
وی اضافه کرد: علاوه بر اعتباربخشی که باید به صورت جدی دنبال شود، مبحث خود نظارتی هم پیشنهاد ماست که در فواصل زمانی توسط مراکز و ستاد صورت خواهد گرفت.
معاون درمان وزارت بهداشت اظهار داشت: توزیع تمام تجهیزات پزشکی بر مبنای سامانه دادپا خواهد بود. درخواست ها از راه این سامانه برای ما ارسال شده و به شیوه علمی این توزیع صورت خواهد گرفت.
کریمی در مورد سویه اومیکرون خاطرنشان کرد: هم اکنون میزان کل مراجعین سرپایی و بستری تفاوت نکرده، اما تعداد تست های مثبت افزایش پیدا کرده و این یک زنگ خطر است، ازاین رو تمام مراکز باید در حالت آماده باش باشند.


منبع:

1400/10/27
22:37:11
5.0 / 5
295
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی