جدید ترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان

جدید ترین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در جهان به گزارش روان ما، بنابر جدید ترین آمار جهانی کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در دنیا تابحال به ۶۷۵ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۵۲۷ نفر رسیده و مرگ شش میلیون و ۷۶۱ هزار و ۵۷۱ بیمار هم تایید شده است.


به گزارش روان ما به نقل از ایسنا، برمبنای آمار رسمی ارائه شده در جدول جهانی "ورلداُمتر"، طی شبانه روز گذشته کرونا در جهان جان ۹۰۷ نفر را گرفته است همین طور در ۲۴ ساعت گذشته ۹۱ هزار و ۵۸۲ ابتلای جدید جهانی هم به ثبت رسیده است.
همین طور بنابر این آمار، ژاپن در شبانه روز گذشته همچنان بالاترین نرخ مبتلاشدن و فوتی را در میان سایر کشورها گزارش کرده است.
آمریکا همین طور با بیش از ۱۰۴ میلیون مبتلا و عبور از ۱.۱ میلیون قربانی همچنان در صدر لیست کشورهای درگیر با این بیماری قرار دارد. دو کشور برزیل و هند بعد از ایالات متحده هم بالاترین نرخ مرگ های کرونائی در جهان را تا حالا گزارش کرده اند.
در اروپا همین طور فرانسه با ثبت بیش از ۳۹ میلیون مبتلا تا این لحظه رکورددار مبتلاشدن در میان کشورهای قاره سبز است و روسیه با گذشتن از آمار ۳۹۵ هزار قربانی، همچنان بالاترین رقم مرگ و میر کرونائی را در بین کشورهای اروپایی دارد.
بنابر جدول به روز شده در پایگاه اطلاع رسانی "ورلداُمتر"، شمار مبتلایان و قربانیان این بیماری در ۱۰ کشوری که بر اساس گزارش های رسمی بالاترین آمارها را تا حالا داشته اند تا ظهر امروز (سه شنبه) به ترتیب به شرح زیر است:
# نام کشور مجموع مبتلایان مجموع قربانیان ۱ ایالات متحده ۱۰۴، ۱۸۳، ۵۶۲ ۱، ۱۳۲، ۷۱۹ ۲ هند ۴۴، ۶۸۲، ۷۸۴ ۵۳۰، ۷۴۰ ۳ فرانسه ۳۹، ۵۱۷، ۴۵۱ ۱۶۴، ۱۷۶ ۴ آلمان ۳۷، ۷۵۸، ۷۷۳ ۱۶۵، ۵۶۳ ۵ برزیل ۳۶، ۸۰۹، ۶۰۸ ۶۹۶، ۸۹۲ ۶ ژاپن ۳۲، ۵۳۲، ۹۰۵ ۶۸، ۰۹۱ ۷ کره جنوبی ۳۰، ۱۷۶، ۶۴۶ ۳۳، ۴۴۴ ۸ ایتالیا ۲۵، ۴۵۳، ۷۸۹ ۱۸۶، ۸۳۳ ۹ انگلیس ۲۴، ۲۷۴، ۳۶۱ ۲۰۴، ۱۷۱ ۱۰ روسیه ۲۱، ۹۴۴، ۴۰۰ ۳۹۵، ۰۲۲ همین طور ایران با مجموع هفت میلیون و ۵۶۴ هزار و ۲۵۲ مورد مبتلاشدن و ۱۴۴ هزار و ۷۴۷ مورد فوت ناشی از بیماری کووید-۱۹ هم اکنون در رتبه هجدهم در جدول جهانی کرونا قرار دارد.
روند افزایش آمار مبتلاشدن به بیماری کووید-۱۹ که تا حالا در ۲۲۹ کشور و منطقه در جهان شیوع یافته ادامه دارد و این بیماری همچنان در دنیا قربانی می گیرد.1401/11/12
09:06:37
5.0 / 5
280
تگهای خبر: بیمار , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی