بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران معرفی شد! با ارائه مدرک رسمی

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران معرفی شد! با ارائه مدرک رسمی روان ما: طبق گزارشات و امتیازات رسیده در بستر وب سایت عروسکو، این سایت با بهره گیری از کارشناسان خبره و دقیق خود این آموزشگاه را به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران معرفی نموده است.


به گزارش روابط عمومی وب سایت بزرگ عروسکو در شهریور ماه 1402 بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران و استان البرز معرفی گردید. وب سایت عروسکو به عنوان بهترین وب سایت راهنمای عروسی و جوانان ایران، در گزارشی مبتنی بر فعالیت آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران و کرج و همچنین بر طبق رضایتمندی هنرجویان آموزشگاه آرایشگری توسن را در شمال تهران معرفی نموده است.

 

آموزشگاه آرایشگری توسن با مدیریت بانو شیرین عالیه در شمال شرق تهران فعالیت خود را از بیش از 30 سال بیش شروع نموده است، که طبق گزارشات و امتیازات رسیده در بستر وب سایت عروسکو، این سایت با بهره گیری از کارشناسان خبره و دقیق خود این آموزشگاه را به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران و کرج (مجموعا کل استان البرز و استان تهران) معرفی نماید، بدین معنی که آموزشگاه آرایشگری توسن تهران در سی سال فعالیت خود توانسته است گوی سبقت را در رقابت کیفیت و رضایت هنرجویان و همچنین کار آفرینی برای آنها، از سایر رقبای خود برباید. 

 

آموزشگاه آرایشگری توسن تهران به عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران در محدوده مینی سیتی واقع شده است مدیریت این مجتمع رسمی آرایشگری بر عهده بانو شیرین عالیه طلایه دار خوشنامی ، خوش اخلاقی و صداقت کاری است که در این سال های دراز فعالیت تاکنون حتی یک هنرجو یا مشتری ناراضی نداشته است و آماری خیره کننده از صحت فعالیت های خود را به گواه این سی سال کار به هنرجویان عرضه نموده است. بانو شیرین عالیه مدرس حرفه ای در لاین پوست و تراپی و مراقبت از پوست می باشد، در آموزشگاه آرایشگری توسن تهران همه ی لاین های آموزشی قابل ارائه است، یعنی هر هنرجو با هر سلیقه ای که دارد می تواند در این آموزشگاه ثبت نام نماید.

 

ارائه مدرک فنی و حرفه ای در آموزشگاه توسن تهران

در آموزشگاه آرایشگری توسن تهران با مدیریت بانو شیرین عالیه مدارک رسمی کشوری با عنوان مدرک فنی و حرفه ای ارائه می گردد در کنار آن گواهی نامه و سرتیفیکیت های معتبر دیگری بسته به لاین آموزشی آن به هنرجویان با استعداد و خلاق مجموعه توسن ارائه می شود، همچنین هنرجویانی که بتوانند واجد شرایط پذیرش در کار باشند می توانند به واسطه بانو شیرین عالیه در مراکز زیبایی یا سالن های زیبایی متعدد استخدام گردند یا بواسطه مدرک فنی و حرفه ای که معتبرترین مدرک در ایران محسوب می شود می توانند با دریافت مدرک فنی و حرفه ای از آموزشگاه توسن تهران در هر شهر یا حتی در هر کشوری فعالیتشان در رشته هنری-خدماتی دلخواه خود ادامه دهند. کشور هایی مانند کانادا، آلمان، ترکیه، قبرس و ... که پذیرای مهاجرین با مهارت های آرایشگری هستند، این مدرک ارائه شده توسط آموزشگاه آرایشگری توسن تهران را مورد تایید و پذیرش قرار می دهند.

 

ارائه بیش از 128 لاین آموزشی از جمله:

لاین های فعال آموزشی شامل کوپ های پایه،کوپ های ژورنالی،کوپ های اروپایی، کوپ های کره ای ،کوپ های فانتزی و زاویه شناسی

لاین کاربر مواد شامل ژورنال خوانی،مثلث رنگ ها ،ترکیب شناسی،بسترسازی، رنگ،لایت های روز دنیا ،آمبره،سامبره،بالیاژ، متد مستر منیر و...

شنیون،شامل براشینگ حرفه ای ،آماده سازی مو‌ جهت فرم دادن، شینیون روسی،عربی، اروپایی، کلاسیک

میکاپ : کانتور صورت بر حسب زاویه های فردی،سایه ها:لایت؛کلاسیک) عربی،خلیجی؛اروپایی،

آرایش دائم:بهداشت و ایمنی فردی، انواع سایه و قاب ابرو،فیبروز، متد fnb، خط لب،رژلب، کانتور لب

اصلاح و قرینه سازی ابرو و سبک های تاریخی از ابتدا هخامنشی تا روز

پوست شامل سر فصل های شناخت پوست و بیماری های پوستی، معرفی هوم کرها ،فشیال کامل پوست و بهداشت و ایمنی

ناخن شامل مانیکور ،پدیکور،فرم دهی،معرفی و شناخت ابزار،ایزوله کردن ابزار،شناخت انواع لاک و لاک ژل ها،، دستگاهای مرتبط کار و بهداشت و ایمنی

در ادامه این خبر علاقمندان و هنرجویان عزیز برای شرکت و ثبت نام در کلاس های آموزشی آموزشگاه توسن تهران می توانند با مراجعه به این لینک آموزشگاه آرایشگری توسن تهران اطلاعات لازم را در مورد راه های ارتباطی و سایر دریافت نمایند. مهارت های پولساز آرایشگری همواره مورد توجه قشر جوان جامعه و علاقمند به کار در بازار آزاد قرار داشته است و همین امر باعث شده تا بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران و بهترین آموزشگاه آرایشگری در کرج در روزهای اخیر و با نگاهی سخت گیرانه به مخاطبان مشتاق وب سایت عروسکو معرفی گردند.

1402/06/26
22:39:00
5.0 / 5
714
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی