نماینده وزیر بهداشت عنوان كرد؛

افتتاح بخش دیالیز در بیمارستان سرپل ذهاب

افتتاح بخش دیالیز در بیمارستان سرپل ذهاب روان ما: نماینده وزیربهداشت در مناطق زلزله زده كرمانشاه از آغاز ساخت خانه های بهداشت در مناطق زلزله زده اطلاع داد و اظهار داشت: ۸ قطعه زمین برای ساخت مراكز بهداشتی و درمانی، تحویل خیرین شده است.به گزارش روان ما به نقل از مهر، طیب قدیمی در مورد راه اندازی بخش دیالیز بیمارستان سرپل ذهاب اظهار داشت: عرضه خدمات بهداشتی درمانی در مناطق زلزله زده استان كرمانشاه به خصوص شهر سرپل ذهاب به روال قبل بازگشته است.
وی اضافه كرد: رویداد جدید در حوزه درمان در این مناطق، افتتاح بخش دیالیز بیمارستان بانگر سرپل ذهاب با ۸ دستگاه دیالیز است كه توسط خیرین تهیه و اهدا شده است.
نماینده تام الاختیار وزیربهداشت در مناطق زلزله زده تصریح كرد: این شهر ۲۹ بیمار دیالیزی دارد كه در این مدت از بیمارستان های شهرهای اطراف خدمت دریافت می كردند.
وی اضافه كرد: از زمان افتتاح بیمارستان بانگر در ۱۶ آذرماه تابحال ۴۰ هزار نفر به اورژانس و كلینیك این بیمارستان مراجعه نموده اند.
قدیمی درمورد وضعیت ساخت و ساز خانه های بهداشت در مناطق زلزله زده كرمانشاه تصریح كرد: تا امروز ۲۳ قطعه زمین برای ساخت خانه بهداشت را تحویل خیرین داده ایم و برای ۲۲ واحد دیگر هم خیر، تعیین شده كه مقرر است، زمین ها را تحویل بگیرند.
وی اظهار داشت: ۸ قطعه زمین برای ساخت مراكز بهداشتی و درمانی، تحویل خیرین شده كه یكی از آنها كار ساخت را شروع كرده است.
نماینده تام الاختیار وزیربهداشت در مناطق زلزله زده اظهار داشت: بیمارستان سرپل ذهاب كه در زلزله صدمه دیده بود، دراختیار پیمانكار قرار گرفته و كار ساخت و مقاوم سازی آن شروع شده است.

1396/10/23
23:07:39
5.0 / 5
4722
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی