رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال خبر داد؛

بهره برداری از مركز جامع تصویربرداری پزشكی در مجتمع هلال

بهره برداری از مركز جامع تصویربرداری پزشكی در مجتمع هلال روان ما: رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال، از بهره برداری مركز جامع تصویربرداری پزشكی با ۱۲ هزار میلیارد تومان هزینه در سال آینده اطلاع داد.به گزارش روان ما به نقل از مهر، دكتر سید محمد اكرمی در مراسم رونمایی تجهیزات و افتتاح مراكز جدید مجتمع دارویی درمانی هلال، اظهار داشت: دستگاه لیزر اگزایمر چشم پزشكی با یك میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بعنوان پیشرفته ترین دستگاه در لیزر چشم، در این مجتمع مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی با عنوان این مطلب كه تمامی اعمال جراحی چشم همچون پیوند قرنیه و...، در این مجتمع انجام می شود، اضافه كرد: تا كنون ۳۲ هزار عمل جراحی چشم با استفاده از دستگاه قبلی در این مركز انجام شده و دستگاه جدید نسبت به نوع قبلی ۲۵ درصد افزایش سرعت در انجام كار دارد.
اكرمی همینطور از رونمایی دو دستگاه جدید دیالیز اطلاع داد و اظهار داشت: دستگاه لیزر پوست هم با ۴۵۰ میلیون قیمت، یكی دیگر از دستگاه های مورد بهره برداری در این مجتمع است.
وی با اشاره به قرارگیری مجتمع دارویی درمانی هلال در زنجیره امداد و نجات، ادامه داد: در شرایط وقوع حوادث طبیعی، آماده كمك رسانی به صدمه دیدگان خواهیم بود.
رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال از جایابی بیمارستان سیار و پد بالگرد به منظور امدادرسانی در زمان وقوع حوادثی همچون زلزله اطلاع داد و اضافه كرد: مركز جامع تصویربرداری با ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ساختمان و تجهیزات، در سال ۹۷ مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
اكرمی از صدور مجوز مركز درمان بیماران خارجی برای مجتمع دارویی درمانی هلال اطلاع داد و اظهار داشت: بطور قطع با صدور این مجوز از جانب وزارت بهداشت، حجم مراجعات و پذیرش بیماران خارجی در این مجتمع چند برابر خواهد شد.

1396/11/15
14:56:18
5.0 / 5
5329
تگهای خبر: بیمار , دارو , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی