تاكید استاندار تهران بر لزوم همكاری وزارت بهداشت دردرمان معتادان

تاكید استاندار تهران بر لزوم همكاری وزارت بهداشت دردرمان معتادان روان ما: تاكید استاندار تهران بر لزوم همكاری دانشگاه های علوم پزشكی در درمان معتادان متجاهر


به گزارش روان ما به نقل از مهر، یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران به ریاست محمدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور هادی نژاد معاون مقابله، عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور، محسن همدانی معاون امنیتی و انتظامی استانداری، گودرزی مدیركل سیاسی و انتظامی استانداری تهران و مدیران دستگاه های عضو شورا برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، گزارشی از اقدامات دستگاه ها در مورد مصوبات جلسه گذشته شورا در زمینه تأمین نیازهای مددجویان در مراكز شفق و اخوان، همكاری بیمارستان ها برای پذیرش مددجویان دارای بیماری صعب العلاج و خاص و تحویل مددجویان بعد از ترخیص به شوراهای هماهنگی استان های محل اقامت خود، عرضه شد.

همینطور در این جلسه وضعیت همكاری شهرداری تهران با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در مورد مراكز بهاران، مراكز ۳۰۰ نفره خاورشهر و شریف آباد، برای گزارش به وزارت كشور بررسی گردید.

در ادامه جلسه گزارشی از وضعیت كشفیات مواد مخدر در غرب استان تهران از جانب رئیس پلیس غرب استان عرضه شد.

استاندار تهران در این جلسه با اشاره به لزوم همكاری دانشگاه های علوم پزشكی در پذیرش و درمان معتادان متجاهر دارای بیماری های صعب العلاج اظهار داشت: بعضی از مددجویان كه ساماندهی می شوند دارای بیماری های خاصی هستند كه بعد از شناسایی درمرحله غربالگری و پیش از انجام اقدامات ساماندهی نیازمند درمان هستند.

وی اضافه كرد: لازم است یك نماینده از دانشگاه های علوم پزشكی در مراكز غربالگری معتادان متجاهر برای شناسایی بیماران وانتقال مددجویان به مراكز درمانی مستقر باشد.1396/12/16
18:24:36
5.0 / 5
4594
تگهای خبر: بهداشت , بیمار , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی