در آخرین جلسه سازمان نظام پزشكی؛

شرایط دریافت مجوز اشتغال پزشكان در شهر دوم فراهم گردید

شرایط دریافت مجوز اشتغال پزشكان در شهر دوم فراهم گردید روان ما: آخرین جلسه شورای معاونین سازمان نظام پزشكی امسال با حضور رئیس و معاونان سازمان برگزار گردید.به گزارش روان ما به نقل از مهر، در این جلسه ابتدا گزارشی از وضعیت مالیاتی اعضا عرضه شد و در ادامه رئیس كل سازمان نظام پزشكی در مورد تماس با مقامات ذی ربط در سازمان امور مالیاتی و ادارات وابسته به آن ابراز آمادگی نمود.
سپس در مورد تشریفات مربوط به دریافت مجوز اشتغال پزشكان برای شهرستان دوم بحث و تبادل نظر به عمل آمد و به اتفاق آرا تصویب گردید كه در صورت تكمیل بودن مدارك و اعلام نیاز مقصد و موافقت دانشگاه مربوطه، تشریفات جاری در نظام پزشكی كاهش یافته و نسبت به صدور مجوز در حداقل زمان ممكن اقدام گردد.
در این خصوص ضرورت طرح درخواست در كمسیون تبصره ۷ مورد بررسی قرار گرفته و ادامه مذاكرات به جلسه بعد موكول شد.
همچنین مقرر شد ساز و كار لازم جهت دسترسی اعضای سازمان به نشانی پست الكترونیك اختصاصی كه نشانگر عضویت آنان در سازمان بوده و در مراودات بویژه بین المللی واجد ارزش و اعتبار بالاتری نسبت به نشانی های جاری و مرسوم نظیر یاهو و جی میل باشد، فراهم آید.
ضمنا پیشنهاد شد جهت تكریم اعضای پیشكسوت سازمان، همگام با نهادهای بین المللی تمهیداتی اندیشیده شود. در این خصوص مقرر شد مراتب توسط معاونت نظارت سازمان پیگیری و در جلسه آتی به سمع و نظر اعضا رسانده شود.

1396/12/24
17:55:13
5.0 / 5
4575
تگهای خبر: پزشك , پزشكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی