امروز انجام شد:

افتتاح اولین خط تولید سرنگ رفع انسداد عروق در البرز

افتتاح اولین خط تولید سرنگ رفع انسداد عروق در البرز روان ما: اولین خط تولید سرنگ رفع انسداد عروق كرونری قلب كشور اینفلیتور در استان البرز افتتاح شد.به گزارش روان ما به نقل از مهر، محمدحمید سكادفكر قبل از ظهر چهارشنبه در حاشیه افتتاح آغازین خط تولید سرنگ اینفلیتور كشور در كرج، اظهار نمود: این سرنگ در عمل های آنژیوی قلب و برای باز كردن راه بالن ها استفاده میگردد.
رئیس هیئت مدیره شركت تولید كننده سرنگ اینفلیتور كشور اظهار داشت: در استندگذاری یا فنرگذاری در قلب این سرنگ كاربرد زیادی دارد و البته درباب رفع انسدادهای كرونری قلب هم كاربرد دارد.
وی با اشاره به اینكه آغازین خط تولید سرنگ اینفلینور كشور در البرز به راه افتاده است، اظهار داشت: تا كنون سرنگ های اینفلیتور مورد استفاده از خارج وارد كشور شده است.
سكادفكر با اشاره به اینكه این سرنگ از كشورهایی چین، فرانسه، آمریكا، تركیه و یا هند وارد كشور شده است، اظهار داشت: مصرف سالانه این محصول در ایران حدود ۳۰۰ هزار سرنگ است.
وی ظرفیت تولید این خط تازه راه اندازی شده را حدود ۲۰ هزار سرنگ آنهم تا آخر سال جاری اعلام نمود و اظهار داشت: از سال آینده ظرفیت خط تولید افزایش خواهیم یافت.
وی اشاره كرد: طبق یك برنامه ریزی شش ساله باید به صدردرصد ظرفیت تولیدی یعنی تولید حدود ۴۰۰ هزار سرنگ اینفلیتور در سال دست یابیم كه بیشتر از مصرف سالانه كشور است.
سكافكر با تاكید بر اهمیت صادرات این سرنگ، اظهار داشت: هم اكنون مذاكرات اولیه در این خصوص را آغاز نموده ایم تا صادرات به كشورهایی همچون لبنان، روسیه و عراق صورت گیرد.
رئیس هیات مدیره و آغازین شركت تولید كننده سرنگ اینفلیتور كشور اظهار داشت: با افتتاح این خط تولید به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای ۳۵ نفر اشتغالزایی شده است.
وی با اشاره به اینكه ارز دولتی به این سرنگ اختصاص داده می شود، اظهار داشت: در شش ماهه اخیر این مهم عملیاتی شده است.

1397/09/14
14:40:08
5.0 / 5
4356
تگهای خبر: تولید , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
روان ما Ravanema
ravanema.ir - حقوق مادی و معنوی سایت روان ما محفوظ است

روان ما

روانشناسی و روانپزشکی